Evlilikleri Kötü Gidiyor Diye Aileye Başka Bir Kadın Daha Dahil Etti - Son Dakika

Evlilikleri Kötü Gidiyor Diye Aileye Başka Bir Kadın Daha Dahil Etti

21.06.2017 15:33

California'nın Huffington Beach bölgesinde yaşayan Matthew Catano ve eşi Michelle Catano çifti 10 yıl önce tanıştı ve evlendi. Çift, sonra ki yıllarda evliliklerinin giderek kötüleşmesine çözüm olarak, kendi ifadeleriyle 'aileye bir kadını' daha dahil ederek çözdü.

1
California'nın Huffington Beach bölgesinde yaşayan Matthew Catano (31) ve eşi Michelle Catano (30) (soldaki) çifti 10 yıl önce tanıştı ve evlendi.

2
Çift 10 yıl sonra internet sitesi üzerinden Courtney (26) ile tanıştı. Courtney bir anda ailenin bir parçası oldu.

3
Courtney, Matthew ve Michelle hallerinden gayet memnun olduklarını savunuyor.

4
Mathew ve Michelle'nin çocukları Dario (7) ve Anthony (2) ikisine de anne diye sesleniyorlar.

5
Onlar da diğer aileler gibi tatile gidiyor, insanlarla tanışıyor. Hatta geçtiğimiz Nisan ayında aynı kendileri gibi bir üçlü çift olan Buddy, Rose ve Sully ile tanışmışlar.

6
Courtney, Matthew, Michelle ve çocuklarla geçirdiği 6 ay sonunda yaptığı paylaşımında “Bu benim normalde yapmayacağım bir şey. Fakat bu insanlara gönlümü tamamen kaptırdım. Muhteşem bir 6 ay geçirdim ve gelecekte bizi nelerin beklediğini sabırsızlıkla bekliyorum. Onları ve çocukları çok seviyorum. Hayatıma girdikleri için çok minnettarım.” diyor.

7
Matthew kendisinin sevgi ve ilgiye muhtaç bir insan olduğunu, dolayısıyla iki kadından sevgi ve ilgi görmesinin onun kendine güvenini güçlendirdiğini ve mutlu ettiğini söylüyor.

Son Dakika Evlilikleri Kötü Gidiyor Diye Aileye Başka Bir Kadın Daha Dahil Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti Usta oyuncu Ekrem Gökkaya hayatını kaybetti