Son Dakika Haberleri: 'Evlilikten Sıkıldım' Diyerek, Tüm Ailesini Katletti!

'Evlilikten Sıkıldım' Diyerek, Tüm Ailesini Katletti!

1 ay önce

Kocasından kardeşine kadar tüm aileyi katleden Nannie Doss isimli yaşlı kadın, kendine özgü öldürme yöntemiyle tüyler ürpertiyor.

1
Tarihin en acımasız seri katilleri arasında yerini alan Nannie Doss, 4 Kasım 1905 yılında Birleşik Krallık'a bağlı Alabama'da doğdu.
2
Doss, 5 çocuklu bir ailenin son üyesiydi ve babasının baskıcı tavırlarından dolayı ailesinden nefret ediyordu.
3
Ailesinin zorbalığından kurtulmak için küçük yaşta evlenen Nannie'nin kocası da babası gibi tutucu çıkınca, yaşlı kadın ilk cinayetini işledi.
4
4 çocuğunun babası olan kocasını, arsenikle öldürdü.
5
Psikolojik problemleri olan katil, aynı zamanda alkol ve sigara bağımlısıydı. Kocasını zehirlemenin ona iyi geldiğini fark edince, insan öldürmeyi hobi haline getirdi ve cinayetlerini seriye bağladı.
6
Gözü dönmüş kadın, 4 kocası, 2 çocuğu, 2 kız kardeşi, annesi, torunları ve kayınvalidesiyle beraber toplam 11 kişiyi katletti.
7
Öldürdüğü 4 kocasını, cenazeler ve randevu evlerinden bulan cani, acılı eş rolü yaparak, başkalarının ona acımasını sağlıyordu.
8
Nannie Doss, 1954 yılında beşinci kocasına arsenikli çay hazırlarken suçüstü yakalanınca, bütün suçlarını itiraf etmek zorunda kaldı.
9
Cinayetlerin nedenini araştıran yetkililere ''Evlilikten sıkılmıştım!'' diyen Doss, herkesi dehşete düşürmüştü.
10
Katil kadın, o dönem gazete manşetlerinde 'Katil, Kara Dul,Leydi Mavi Sakal' olarak anılıyordu.
11
Tüm ailesinin azraili olan Nannie Doss, 2 Haziran 1965 yılında bir hastanede hayatını kaybetti.
12
Ölüm sebebi bilinmiyor.
Haber Yayın Tarihi : 19.03.2019 09:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim İnsanları Açıkladı: Köpekler Sakallı Erkeklerden Daha Temiz Paskalya Bayramı'nı Kutlayan İngiliz Gençleri, Eğlencenin Dozunu Fena Kaçırdı! Festivalde Kendinden Geçen Ünlü Fenomen, Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu! İngiliz Cinsel İlişki İşçisi: Beni Sevgililerine Hediye Ediyorlar! Yüzyılın En Ünlü Diktatörü Olan Hitler'in, Hiç Bilinmeyen Fotoğrafları Ortaya Çıktı!