Son Dakika Haberleri: Eylem Hazırlığı İçerisindeydiler

Eylem Hazırlığı İçerisindeydiler

7 yıl önce

1
Mardin Emniyet Müdürlüğü, Mardin'in Midyat ilçesinde 2 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyona ilişkin görüntüleri paylaştı.
2
İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü'nce düzenlenen operasyona 7'nci Kolordu Komutanlığı'na bağlı 2 özel kuvvet timi de destek verdi.
3
Mardin Valiliği'nden yapılan açıklamada, etkisiz hale getirilen teröristlerin BOTAŞ Petrol Boru Hattı'na yönelik sabotaj, Midyat ilçesinde öğretmenlerin kaçırılması ve yol kesme eylemlerini gerçekleştirdiği, ilçe merkezinde de sansasyonel bir eylem hazırlığı içerisinde olduklarının belirlendiği kaydedildi.
4
Operasyonda; içerisinde 2 kalaşnikof piyade tüfeği, 1 otomatik tabanca, 1 tabanca, 9 dolu kaleşnikof piyade tüfeği şarjörü, 2 el bombası, 1 gece görüş dürbünü, 1 tabancaya ait şarjör, patlayıcı madde yapımında kullanılan muhtelif malzemeler, bol miktarda muhtelif doküman, yaşam ve giyim malzemesi bulunan teröristlere ait sığınak da imha edildi.
5
6
7
8Haber Yayın Tarihi: 24.01.2013 08:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay o besini öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! Başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ateşli oyuncudan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor