Ezeli Dostlukla Ebediyete Uğurlandı - Son Dakika

Ezeli Dostlukla Ebediyete Uğurlandı

10.03.2011 15:50

1
Galatasaraylı Genç Voleybolcu Ayşe Himmetoğlu Sonsuzluğa Uğurlandı. Beyin kanaması nedeniyle hayatını kaybeden 16 yaşındaki Galatasaray Yıldız Voleybol Takımı Oyuncusu Ayşe Himmetoğlu'nun cenazesi, İstanbul'da toprağa verildi.
2
Karacaahmet Şakirin Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına çok sayıda kişi katıldı. Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Işın Çelebi, Ali Haşhaş, Yalçın Orhon, Mehmet Helvacı, Galatasaray Futbol Takımı Kaptanı Arda Turan, sarı-kırmızılı kulübün çeşitli şubelerinden sporcular, Ayşe Himmetoğlu'nun ailesi, yakınları ve arkadaşları cenazede hazır bulundu.

3
Ayşe Himmetoğlu'nun babası Ali Himmetoğlu ve annesi Zeynep Himmetoğlu taziyeleri oldukça üzüntülü bir şekilde kabul ederken, tabutun üzerinde Galatasaray bayrağı ile atkılarının yanı sıra Fenerbahçe atkılarının da olması dikkati çekti.

4
Öte yandan, cenazeye Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu adına başkan Yıldırım Demirören de bir çelenk gönderdi. Ayşe Himmetoğlu'nun cenazesi, kılınan namazın ardından defnedilmek üzere Ümraniye Kocatepe Mezarlığı'na götürüldü. Yaşadığı beyin kanaması nedeniyle ameliyat olan, sonrasında ise beyninde ödem oluşması nedeniyle hayatını kaybeden Ayşe Himmetoğlu'nun bazı organları ailesi tarafından bağışlanmıştı.

Son Dakika Ezeli Dostlukla Ebediyete Uğurlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor