Koronayı yenen futbolcu Ezequiel Garay'ın eşi Tamara Gorro patladı: Bugün bir kişiyi daha ölüme yolladınız - Son Dakika

Koronayı yenen futbolcu Ezequiel Garay'ın eşi Tamara Gorro patladı: Bugün bir kişiyi daha ölüme yolladınız

Futbol camiasında koronavirüse yakalanan ilk isimlerden biri olan ve hastalığı Valencia'lı Ezequiel Garay'ın eşi Tamara Gorro, karantina kurallarına uymayanlara yayınladığı video ile açtı ağzını yumdu gözünü. Gorro sosyal medya hesabından yaptğı paylaşımında, "Teşekkürler, bugün de bir kişiyi ölüme yolladınız" ifadelerini kullandı.

1
Virüsün en etkili olduğu ikinci Avrupa ülkesi İspanya La Liga takımlarından Valencia'nın yıldız futbolcusu Ezequiel Garay, yeşil sahalarda koronavirüsüne yakalanan ilk isimlerden olurken eşi Tamara Gorro sosyal medyada yaptığı paylaşımla gündeme oturdu.

2
Ebeveynlerin sorumsuz davrandığını söyleyen Gorro, "Bazı anne ve babalar çocuklarıyla parklara gitmeye deam ediyor, futbol oynuyorlar, sahile gidip yürüyüş yapıyorlar. Her gün ölen insanlar için hiçbir bok yapmıyorlar" ifadelerini kullandı.
3
Geçtiğimiz günlerde Instagram'da 1.6 milyon takipçiye ulaşmasını çıplak pozunu paylaşarak kutlayan Gorro, şu sözleri sarfetti:

4
"Zamanını ve hayatını biz kurtarmak için harcayan sağlıkçılar bu lanet şeyleri görmek için yapmıyor. Bu kuralları onaylarız ya da onaylamayız ama net olan şu ki; eğer iş birliği yapmazsak ülkeyi bundan kurtaramayız"
5
"Bu nedenle, sen, baban veya annen, bugün o kalabalıkta olanlar ve sen hiçbir şeyi umursamadınız. Teşekkürler, bugün bir kişiyi daha ölüme yolladınız. Utanıyorum."

6
Geçtiğimiz gün çocuklarının maskeli fotoğrafını paylaşan Gorro, "Dürüst olmak gerekirse sizi maskeyle gördüğüm için üzgünüm. Ama sadece çocuklarım ve yeğenlerimden değil, yaşadığımız bu kabusta tüm çocuklarla gurur duyuyorum" dedi.
7
8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 27.04.2020 13:18

Son Dakika Koronayı yenen futbolcu Ezequiel Garay'ın eşi Tamara Gorro patladı: Bugün bir kişiyi daha ölüme yolladınız - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ölen ünlü oyuncunun kız kardeşi, eniştesinin yanına taşındı! Dedikodu kazanı kaynıyor Koronavirüsün uğramadığı dünyanın en uzak adası: İğne atsanız sesi duyulur Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti