Faber Castell'e Gelin Oluyor - Son Dakika

Faber Castell'e Gelin Oluyor

15.10.2009 13:42

1
Aşkı Almanya'da buldu

Cemiyet hayatının en popüler güzellerinden Melisa Eliyeşil, sonunda aradığı aşkı Almanya'da buldu. Maria-Necmettin Eliyeşil çiftinin kızları Melisa, bir süredir Faber-Castell'in CEO'su Anton Wolfgang Kont von Faber-Castell'in 29 yaşındaki oğlu Charles von Faber-Castell ile flört ediyor. Eliyeşil'e yakın kaynakların söylediğine göre de bu ilişki giderek ciddiyet kazanıyor.

2
Aile şatoda ağırlandı

Eliyeşil ailesi geçtiğimiz günlerde Almanya'ya giderek damat adayıyla tanıştı. Onları en iyi şekilde ağırlamak isteyen Charles von Faber-Castell, onları ailesine ait 166 yıllık Neue Schloss'da (Yeni şato) konuk etti. Henüz aile şirketinin başında olmayan, iş hayatına Amerika'da devam eden genç ile

3
Bu şatoda yaşayacak

Fiziği ve güzelliği ile göz kamaştıran sosyetenin alımlı kızlarından Melisa Eliyeşil, Selim Tezman ve Kerim Polat ile flört etmişti. Maria-Necmettin Eliyeşil çiftinin kızları Melisa şimdilerde ise Charles Von Faber-Castell ile flört ediyor. Geçtiğimiz hafta sevgilisini Almanya'da ziyaret eden Melisa Hanım, onu anne ve babasıyla tanıştırdı.

4
Dünyaca ünlü en eski yazım gereçleri markası Faber-Castell'in veliahtı olan sevgilisi, Eliyeşil ailesini Faber-Castell ailesine ait şatoda ağırlamış. Eliyeşil ve Faber-Castell'in bu samimi pozları gençlerin ilişkilerinin ciddiyetini gösteriyor.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR
500

Son Dakika Faber Castell'e Gelin Oluyor - Son Dakika


Advertisement