FaceApp ile diş eklenen bebeklerin son halleri tüyler ürpertti! - Son Dakika

FaceApp ile diş eklenen bebeklerin son halleri tüyler ürpertti!

29.07.2019 12:19

Amerikalı fotoğrafçı Amy Haehl, son dönemin popüler uygulaması FaceApp'ı bebekler üzerinde kullandı ve komik olmaktan öte ürpertici görüntüler elde etti. ''Bir bebek ne kadar ürpertici olabilir ki?'' demeden önce isterseniz fotoğraflara göz atalım…

1
Indianalı yenidoğan ve düğün fotoğrafçısı Amy Haehl ile tanışın! Haehl, çok sıkılmış olacak ki ortaya koyduğu kusursuz yenidoğan bebek fotoğraflarını deyim yerindeyse korkunç fotoğraflar haline getirmiş. Başta, rutinden sıyrılıp birbirinden komik fotoğraflar elde etmek istese de meydana gelen ürünler hiç güldürmüş gibi görünmüyor.

2
Coffee Creek Studio'nun profesyonel fotoğrafçısı ve sahibi Amy Haehl, düğünlerin, annelerin ve yenidoğanların muhteşem fotoğrafları çekmekte uzmanlaşmış.
3
Amy de FaceApp'i keşfetti ve onunla biraz eğlenmek istedi. Kendi özçekimi yerine, bazı bebek portrelerinde 'gülümseme' filtresini denemeye karar verdi. (ailelerin izniyle)
4
Albüm "If Babies Had Teeth" başlığıyla yayımlandı ve içerisindeki görüntüler oldukça tedirgin edici.
5
Amy söz konusu fotoğraflara ilgili, "Çok uzun zamandır bu kadar gülmedim. Stüdyoma gelen her bebeğe bunu yapabilirdim. Ama yapamam. Dur. Gülüyorum" şeklinde Facebook hesabından paylaşım yaptı.
6
Başarılı fotoğrafçının elde ettiği görüntüler ise kısa sürede dünyanın dört bir yanında paylaşılarak büyük ilgi gördü.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika FaceApp ile diş eklenen bebeklerin son halleri tüyler ürpertti! - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Kızını yatak odasında sevgilisiyle basan baba, gördüğü manzara karşısında öfke krizi geçirdi "Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt 85 milyon yaşında! Dünyanın kayıp 8. kıtası Zelandiya'nın şekli gün yüzüne çıktı Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı