Son Dakika Haberleri: FaceApp ile diş eklenen bebeklerin son halleri tüyler ürpertti!

FaceApp ile diş eklenen bebeklerin son halleri tüyler ürpertti!

4 ay önce

Amerikalı fotoğrafçı Amy Haehl, son dönemin popüler uygulaması FaceApp'ı bebekler üzerinde kullandı ve komik olmaktan öte ürpertici görüntüler elde etti. ''Bir bebek ne kadar ürpertici olabilir ki?'' demeden önce isterseniz fotoğraflara göz atalım…

1
Indianalı yenidoğan ve düğün fotoğrafçısı Amy Haehl ile tanışın! Haehl, çok sıkılmış olacak ki ortaya koyduğu kusursuz yenidoğan bebek fotoğraflarını deyim yerindeyse korkunç fotoğraflar haline getirmiş. Başta, rutinden sıyrılıp birbirinden komik fotoğraflar elde etmek istese de meydana gelen ürünler hiç güldürmüş gibi görünmüyor.

2
Coffee Creek Studio'nun profesyonel fotoğrafçısı ve sahibi Amy Haehl, düğünlerin, annelerin ve yenidoğanların muhteşem fotoğrafları çekmekte uzmanlaşmış.
3
Amy de FaceApp'i keşfetti ve onunla biraz eğlenmek istedi. Kendi özçekimi yerine, bazı bebek portrelerinde 'gülümseme' filtresini denemeye karar verdi. (ailelerin izniyle)
4
Albüm "If Babies Had Teeth" başlığıyla yayımlandı ve içerisindeki görüntüler oldukça tedirgin edici.
5
Amy söz konusu fotoğraflara ilgili, "Çok uzun zamandır bu kadar gülmedim. Stüdyoma gelen her bebeğe bunu yapabilirdim. Ama yapamam. Dur. Gülüyorum" şeklinde Facebook hesabından paylaşım yaptı.
6
Başarılı fotoğrafçının elde ettiği görüntüler ise kısa sürede dünyanın dört bir yanında paylaşılarak büyük ilgi gördü.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17Haber Yayın Tarihi: 29.07.2019 12:19 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cesedi bir bavul içinde bulunan talihsiz kız hakkında olay iddia: Cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla öldü Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu! Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın patalojiden arkadaşı maviş gözlü Duygu, bakın nereli! Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı