Facebook Aşkı İçin Çocuklarını Terk Etti - Son Dakika

Facebook Aşkı İçin Çocuklarını Terk Etti

29.09.2010 18:13

1
Facebook'ta Aşık Olduğu Kişiyle Evlenmek İsteyen Anne İki Çocuğunu Terk Etti.
2
İngiltere'de, 26 Yaşındaki Bir Kadın, Facebook'ta Tanıştığı Beş Parasız Tunuslu Sevgilisiyle Evlenmek İçin 2 Çocuğunu Terk Etti.
3
Vicdansız Anne, 5 Yaşındaki Oğlunun 'Geri Dön' Çağrısına Küfürle Cevap Verdi.
4
Ülkenin Lincolnshire bölgesinde yaşayan 26 yaşındaki Wendy Paduch, Facebook'ta tanıştığı Tunuslu Wajdi Jouini'ye kısa sürede aşık oldu.
5
İşsiz gencin aşkından yanıp tutuşan Wendy, genç, yakışıklı ama beş parasız sevgilisini görmek için Tunus'a gitmeye karar verdi.
6
Wendy, 5 yaşındaki oğlu Dylay ile 8 yaşındaki kızı Natasha'ya bir haftalık tatile gideceğini söyleyerek evden ayrıldı.
7
Tunus'ta genç sevgilisiyle evlenme kararı alan genç kadın, bir daha geri dönmedi.
8
İngiltere'deki arkadaşlarından sık sık borç talebide bulunan Wendy, düğün fotoğraflarını ve ayna karşısında verdiği seksi pozları Facebook sayfasında yayımladı.
9
Gelecek hafta doğum gününü kutlayacak olan Dylan, annesine geri dönmesi ve doğum günü pastası yapması için Facebook'tan çağrıda bulundu.
10
Ancak vicdansız anne, küçük oğlunun bu ricasını, "Biz birbirimize aşığız. Si....r olun" şeklindeki sözleriyle reddetti.
11
Lincolnshire polisi, 2 çocuğunu sevgilisi uğruna terk eden Wendy'nin 'kayıp kişiler' listesinde bulunmadığını, ancak konuyla yakından ilgilendiklerini açıkladı.
12
13

Son Dakika Facebook Aşkı İçin Çocuklarını Terk Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı