Facebook'tan çok tartışılacak adım! Çöpçatanlık hizmeti vermeye başladı - Son Dakika

Facebook'tan çok tartışılacak adım! Çöpçatanlık hizmeti vermeye başladı

07.09.2019 13:23

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook, artık çöpçatanlık hizmeti verecek.

1
Sosyal medya devi Facebook, çok tartışılacak bir adıma imza attı.
2
Şimdilerde yalnızca ABD'de kullanıma giren 'Dating' özelliği, Facebook'u karşı cinse ulaşmak için kullananlar için oldukça önemli bir yenilik.

3
Bu özellik sayesinde kullanıcılar, ilgi duydukları Facebook veya Instagram takipçilerini 'Secret Crush' isimli listelere ekliyor.

4
Eklenenler de ilgileniyorsa, uygulama iki tarafa bildirim göndererek eşleştiriyor.
5
Böylelikle, her gün daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Facebook, kendi içinde bir çöpçatanlık sistemi geliştirmiş oldu.

Son Dakika Facebook'tan çok tartışılacak adım! Çöpçatanlık hizmeti vermeye başladı - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • sema: ne kullanırım, ne okurum, ne de birilerini takip ederim . sosyallik adı altında her türlü pıslıgın olduğu, her turlu ne idügü belirsiz insanın bulundugu sanal ortamlar iyi degil .orayı okuyacagıma kitap okurum en guzeli . en iyi arkadas ta kitaplar .bu da benim fikrim katılır veya katılmazsınız bilemem. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar