Fahişelik Okulu Açıldı - Son Dakika

Fahişelik Okulu Açıldı

7 yıl önce

İspanya'da fahişelik okulu açıldı. Okulda teorik ve pratik eğitim veriliyor.

1
İspanya'da fahişelik okulu açıldı. Okulda teorik ve pratik eğitim veriliyor. Kama Sutra'da öğretilen yöntemler arasında.
2
Geçtiğimiz Mayıs ayında Valencia kentinde açılan okul, 100 Euro karşılığında öğrencilerine 'fahişeliğin temellerini' öğretiyor. Trabaja Ya isimli okulda yok yok.
3
Ancak okulun açılmasıyla birlikte tartışmalar da başladı. Okula karşı çıkanlar, okulun fahişeliğini iddia ediyor. Okul yöneticileri dün yaptıkları bir açıklama ile bu iddiaları reddediyor ve kanunlara aykırı hiç bir şey yapmadıklarını söylüyorlar.
4
Bu açıklama okula karşı başlatılan kampanyayı engelleyemedi. Birleşik Sol Parti milletvekili Esther López Barceló "bu okul, krizden etkilenen kadınlardan faydalanıyor. Bu tolere edilemez bir durum' diye seslendi.
5
Fahişelik okulu bir haftalık kursta katılımcılarına Kama Sutra yöntemleri ile seks oyuncağı ile karşı cinsi mutlu etmeyi öğretiyor. Günde iki buçuk saat süren teorik ve pratik eğitim sonrasında katılımcılara 'garanti'li iş veriliyor.
6
7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 11.05.2013 12:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dikkat günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bu nesneler ölümcül koronavirüse yol açabilir! İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı!