Son Dakika Haberleri: Fahriye Evcen'den Yaşlı Kadına Şok Tepki

Fahriye Evcen'den Yaşlı Kadına Şok Tepki

6 yıl önce

1

Arkadaşıyla sohbet ettiği sırada mekanın önünden geçen yaşlı bir kadın masa masa gezerek yardım istedi.2
Sıra güzel oyuncunun masasına geldiğinde ise kıyamet koptu. Yaşlı kadını azarlayan Evcen, daha sonra masadan kovdu.
3

Üzgün bir şekilde masadan ayrılan yaşlı kadın ise apar topar mekanı terk etti. Sinirli tavırlar sergileyen Fahriye Evcen'i gören diğer müşteriler ise şaştı kaldı.

4
Takvim'in haberine göre, görüntülendiğini fark eden oyuncu, daha sonra apar topar mekanı terk ederek hızla evinin yolunu tuttu.
5
Ünlü oyuncudan azar işiten yaşlı kadın, "Şöhret olmuş ama insan olamamış. Allah kimseyi bunların eline düşürmesin." diye tepki gösterdi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
'Çalıkuşu' dizisinin son bulmasıyla tatil sezonunu açan Fahriye Evcen, geçtiğimiz gün Bebek'teydi. Bir arkadaşıyla Bebek Kahve'de koyu bir sohbet içerisindeyken görüntülenen Evcen, yaklaşık 4 saat boyunca mekanda kaldı.
15


Haber Yayın Tarihi: 26.05.2014 09:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Mucize tohum! Diz ağrılarından, tümöre; ölüm hariç her derde deva! Kalça kaldırma ameliyatı için Türkiye'ye gelen İngiliz turistin başına gelmeyen kalmadı! Helikopter turunda tesadüfen gördü! İzlanda'da 50 ceset kıyıya vurdu 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum Instagram'dan gurur verici Türkiye paylaşımı! Bakın fotoğrafı kim çekti