Fahriye'nin dönüşü muhteşem oldu! Eskisinden daha fit - Son Dakika

Fahriye'nin dönüşü muhteşem oldu! Eskisinden daha fit

01.12.2020 09:42

Geçtiğimiz yıl oğlu Karan'ı kucağına alan güzel oyuncu Fahriye Evcen, doğum kilolarından tamamen kurtuldu. Instagram hesabından fotoğraf paylaşan Evcen, eskisinden daha güzel ve fit.

1
Oyuncu Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, 2017 yılında evlendi. Çiftin oğulları Karan, 2019 Nisan ayında dünyaya geldi. İkilinin mutlu evliliği sürüyor.
2
Sosyal medya hesabından fotoğraflarını paylaşan Evcen, son fotoğrafıyla "Hamilelik kilolarından kurtuldu" dedirtti.
3
Fit haliyle dikkat çeken Evcen'in paylaşımı bir saatte 900 binin üzerinde beğeni aldı. Doğum kilolarından kurtulan Evcen'e sevenleri "Artık ekrana dön" yorumunda bulundu.
4
Eleştirilerin hedefi olmuştu
Eleştirilerin hedefi olmuştu
Evcen, geçtiğimiz yıl eşi Burak Özçivit ve oğlu ile tatile çıkmış, doğum sonrası çekilen fotoğraflarıyla gündem olmuştu.
5
Evcen'in kilolarıyla ilgili birçok yorum yapılmıştı. Doğum kiloları yüzünden ağır hakaretlere maruz kalan Evcen'e destek mesajları yağmıştı.
6
ELEŞTİRİLERİ UMURSAMADI
ELEŞTİRİLERİ UMURSAMADI
Fahriye Evcen'den eleştiriler sonrası sosyal medya hesabından oğlu ile çekildiği bir fotoğrafı "Beni ararsanız bulutların üzerindeyim" ifadelerini kullanarak yayınlamıştı.
7
Vaktinin çoğunu Karan'la geçiren güzel oyuncu, oğlu ile keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Fahriye'nin dönüşü muhteşem oldu! Eskisinden daha fit - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor