Farklı Olmanın İyi Bir Şey Olduğunu Kanıtlayan 15 Model - Son Dakika

Farklı Olmanın İyi Bir Şey Olduğunu Kanıtlayan 15 Model

04.12.2016 12:04

1

Moda dünyası artık kusursuz güzelliğe savaş açan modelleri sahipleniyor. İşte ‘kusurlu' güzellikleriyle ünlenen dünyanın en popüler modelleri...

2
Laura O'Grady
Laura OGrady

Çocukluğunda onu ağlatan kepçe kulakları akıllarda yer edinen bir model haline gelmesine katkı sağladı. Hiçbir zaman kulaklarına estetik müdahale düşünmediğini söyleyen O'Grady, kusurunu avantaja çevirmeyi başaranlardan.

3
Liza Ostanina

Liza Ostanina</p><p>

Bir modellik ajansından teklif aldığında buna inanmadığını, çünkü kendini hiçbir zaman güzel bulmadığını anlatan Rus model, 15 yaşındayken Japonya'ya modellik yapmaya gitti. Şimdilerde de dünyanın moda başkentlerinde podyumlarda yürümeye devam ediyor.

4
Issa Lish
Issa Lish

Yarı Meksikalı yarı Japon olan Lish; kemikli ve androjen yüz hatlarıyla ünlendi. Sanat tarihi üzerine eğitim alan model, heykeltıraş olmak istediyse de hayat ona bambaşka bir yol çizdi. Modellik yapan Lish, sıra dışı Instagram hesabıyla da popüler.

5
Lindsey Wixson
Lindsey Wixson
Dünyanın en başarılı ve gelecek vaat eden modellerinden biri olarak görülen Wixson, küçük ağzı, üçgen dudakları, aralık dişleriyle çocuksu bir görünüme sahip. Bu özellikleri onu diğer modellerden ayırmaya yetiyor.

6
Molly Bair
Molly Bair

Görüntüsünün onu meşhur edeceğini hiçbir zaman düşünmeyen Amerikalı Bair, büyük kulakları, birbirine mesafeli gözleriyle akıllarda yer edinen bir model haline geldi. Kusurlu hatlarıyla meşhur olan Bair; Prada, Dior ve Chanel gibi markalar için podyumda yürüyor.

7
Iekeliene Stange
Iekeliene Stange
Stange, modellik seçmelerinde jüri üyelerini sivri burnu, çıkık elmacık kemikleri ve çekik gözleri sayesinde kazandığı aristokratik duruşuyla etkiledi ve ünlü bir model haline geldi.

8
Esmeralda Seay-Reynolds
Esmeralda Seay-Reynolds

Üniversitedeyken herkesin ona "Model misin? Boyun çok uzun" demesiyle moda dünyasında şansını deneyen Reynolds; Vogue, Dolce& Gabbana ve Yves Saint Laurent için modellik yapıyor.

9
Alek Wek

Alek Wek</p><p>

Çocukken ailesi Sudan'dan Avrupa'ya kaçmak zorunda kalan Wek, Londra'da bir modellik ajansı tarafından keşfedildi ve şimdi başarılı bir top model olarak çalışmaya devam ediyor.

10
Cierra Skye
Cierra Skye

Oval yüzü, görünmeyen kaşları ve küçük burnuyla Rönesans karakterlerine benzetilen Skye, modelliğin yanı sıra edebiyatla da ilgileniyor; düz yazı ve şiir yazıyor.

11
Daphne Groeneveld
Daphne Groeneveld

Dior Addict parfümünün reklam yüzü olan Groeneveld, aynı zamanda Calvin Klein, Dior, Miu Miu, Gucci ve Prada için de modellik yapıyor. 2011 yılında Marie Claire Moda Ödülleri'nde "En İyi Alman Model" seçildi.

12
Julia Zimmer
Julia Zimmer

Alman model, Vivienne Westwood ve Prada markalarıyla çalışıyor. Moda dünyası Zimmer'in birkaç yıl içinde en başarılı modellerden biri haline gelmesini bekliyor.

13
Magdalena Frackowiak
Magdalena Frackowiak
Dünyada en çok tanınan Polonyalı modellerden biri olan Frackowiak, belirgin elmacık kemikleri ve keskin köşeli yüzüyle farklı bir güzelliğe sahip. Ünlü moda tasarımcısı Karl Lagerfeld'le çalışan Frackowiak, Fransız Vogue tarafından 2000'li yılların en iyi 30 modeli arasında gösterildi.

14
Damaris Goddrie
Damaris Goddrie

Latin Amerika kökenli Belçikalı model, verdiği feminen ve uniseks pozlarla akıllarda yer edindi. Vogue İtalya ve Garage Magazine dergileri, Goddrie için moda dünyasında parak bir gelecek beklentisi içinde.

15
Kelly Mittendorf

Kelly Mittendorf</p><p>

Ölçüsüz görünümüyle moda dünyasında kendine yer edinen Mittendorf, çekici görünmemesinden dolayı üzülmediğini, çünkü keskin hatlı fotoğrafları sevdiğini söylüyor. Moda fotoğrafçıları da bu özelliğinden dolayı onu beğeniyor.

Son Dakika Farklı Olmanın İyi Bir Şey Olduğunu Kanıtlayan 15 Model - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular