Son Dakika Haberleri: Farklılıklarıyla Güzellik Algısını Yerle Bir Eden Ünlüler

Farklılıklarıyla Güzellik Algısını Yerle Bir Eden Ünlüler

29 gün önce

Toplumun dayattığı güzellik algısına, hastalıkları ya da doğuştan anomalileri nedeniyle tamamen ters düşen ünlüleri ve kusurlarını görmeye hazır mısınız? İşte toplumun kusur olarak nitelendirdiği farklılıklarıyla, ünlüler...

1
Kate Bosworth
Kate Bosworth
Türkiye'de olsa Van Kedisi diyebileceğimiz türden bir hastalık, heterokromi nedeniyle mavi ve kahverengi renkte göze sahip olan Kate, bunu fırsata çevirmiş görünüyor.
2
Karolina Kurkova
Karolina Kurkova
Çekoslovakyalı model Karolina Kurkova, bir Victoria Secret meleği.Güzel modelin, her ne kadar dergilerde kusursuz görünmek için fotoğraflarıyla oynansa da, çocukken geçirdiği bir ameliyat nedeniyle göbek deliği olmadığı defilelerde açık şekilde görülüyor.
3
Megan Fox
Megan Fox
Hollywood'un en güzel ve başarılı oyuncularından Megan Fox, bir dönem öz güvenine mal olan ancak şu sıralar göstermekten çekinmediği parmağı ile barışmış görünüyor.
4
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
90'lı yıllarımızın kahramanı Sylvester Stallone, oyunculuk kariyerinden önce yüzündeki sinirlerin zarar görmesi nedeniyle büyük zorluk çekmiş. ''Rambo'' filmindeki imza yüz ifadesi de buradan geliyormuş.
5
Seal
Seal
Ünlü şarkıcı Seal'un, yüzündeki sivilce izlerine benzer derin izler bir çeşit lupustan kaynaklanıyor ve güneşe maruz kalındığında oluşuyor. Fakat Seal'un yaraları hiçbir zaman müziğinin önüne geçmedi.
6
Paola Antonini
Paola Antonini
Şuan ünlü bir model olma yolunda olan Paola, 2014 yılında sarhoş bir sürücü yüzünden bir bacağını kaybetti. Paola, bacağını kaybetse de özgüvenini ve azmini her daim korudu.
7
Mila Kunis
Mila Kunis
Çocukluk yıllarında kronik iris iltihabı yaşayan ünlü oyuncu Mila'nın, o dönem yaşadığı rahatsızlık nedeniyle bir gözünde oluşan renk farklılığını görmek mümkün.
8
Gerard Butler
Gerard Butler
Küçükken kulak çınlaması nedeniyle ameliyat olan Butler'in, kulaklarından biri diğerine göre daha büyük ve kepçe. Bazı çekimlerde kulağını makyajla kapatsa da halinden memnun gibi.
9
Melanie Gaydos
Melanie Gaydos
Genetik rahatsızlıklar çoğu zaman toplumdan dışlanmaya, kişinin psikolojisinin bozulmasına neden olsa da Melanie Gaydos, hastalıkla baş etmeyi bir yana bırakarak onunla yaşamayı sevmiş görünüyor. Dünyaca ünlü model, ektodermal displazi sendromu nedeniyle görme kaybı ve saç kaybı yaşıyor.
10
Lily Allen
Lily Allen
Ünlü müzisyen Allen, cesur kıyafetleri ile her zaman kırmızı halıda ve konserlerinde dikkatleri çekti. Allen'un 3. bir göğüs ucuna sahip olması tabii ki de dekolteli kıyafetler giymesine engel teşkil etmiyor.
11
Milo Ventimiglia
Milo Ventimiglia
Yakışıklı oyuncunun dudak sinirlerinin işlevi zayıf olduğundan dudaklarını tam anlamıyla oynatamıyor. Üst dudağında his kaybı bile var.
12
Milas Teller
Milas Teller
Birçoğumuz yüzümüzdeki izleri kapatmaya çalışsak da Milas bu izlerden memnun gibi.
13
Andy Garcia
Andy Garcia
Andy'nin başına gelenler gerçek olmasını istemeyeceğiniz türden. Andy Garcia doğduğu sırada omzuna yapışık bir ikizi varmış ve omzuna bakıldığında o günün izini hala orada görebilirsiniz.
14
Owen Wilson
Owen Wilson
Her şeyin estetiği çıktı evet ama en yaygın olan burun estetiğini bile ünlü oyuncu Wilson, reddederek karakteristik burnuyla yaşamını sürdürüyor ve bu haliyle de epey gurur duyuyor.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel Yıldızın Yardım Gecesine Giydiği Dekolte Ağızları Açık Bıraktı Prens Harry'nin Parmağından Çıkarmadığı Yüzüğün Sırrı Ortaya Çıktı! Dans, Dövüş, Kostüm Ne Ararsan Burada! Dünyanın En Çılgın Müzik Festivalinden Kareler Ünlü Futbolcunun Sevgilisinden İlginç İtiraf: En Büyük Hobim Soyunmak Bu Eve Girmek Yürek İster! 2 Bin Ölünün Olduğu Mumya Evine Akın Ediyorlar