FARUK YALÇIN Resimleri

Faruk Yalçın Resimleri

 • 12 Nisan 2017 16:29 Kaplumbağa Kaplumbağa "Tuki" 97 Yaşına Girdi Kocaeli'nin Darıca ilçesindeki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi'nde bulunan, Türkiye'nin en yaşlı kaplumbağası olarak bilinen "Tuki", 97 yaşına girdi.
 • 14 Şubat 2017 10:31 Gebze Sevgililer Günü'nde Onlar da Unutulmadı Gebze Sevgililer Günü'nde Onlar da Unutulmadı Sevgililer Günü'nde onlar da unutulmadıMesut IŞIK-Büşra KAYA/DARICA(Kocaeli), (DHA) - KOCAELİ'nin Darıca İlçesi'nde bulunan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nda 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle eş olan hayvanlar bir araya getirildi.
 • 03 Şubat 2017 14:25 Cüce Su Aygırı Anne Olacak Cüce Su Aygırı Anne Olacak TÜRKİYE'de sadece Kocaeli'nin Darıca İlçesi'ndeki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nda bulunan cüce su aygırlarına yeni bir üye daha katılıyor.
 • 03 Şubat 2017 12:30 Eto'o 'Aslan' Oldu Eto'o 'Aslan' Oldu Kocaeli Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı’ndan alınan ’Asya’, ’Avrupa’ ve ’Afrika’ isimli üçüz aslanlar, yeni yuvaları Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’ne bırakıldı.
 • 02 Şubat 2017 15:03 Üçüz Aslanların Yeni Evi Antalya Üçüz Aslanların Yeni Evi Antalya KOCAELİ'nin Darıca İlçesi'nde bulunan Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nda 2014 yılında dünyaya gelen ve 'Asya', 'Avrupa' ve 'Afrika' adları verilen üçüz aslanlar, yeni yuvaları olacak Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi'ne gönderildi.
 • 25 Kasım 2016 17:35 Hint Gergedanı Samir ile Komala Yaz Döneminde Bir Araya Gelecek Hint Gergedanı Samir ile Komala Yaz Döneminde Bir Araya Gelecek KOCAELİ'nin Darıca İlçesi'nde Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nda bulunan Hint gergedanı 'Samir' ile kendisine eş olarak getirilen 'Komala' adlı Hint gergedanı yaz döneminde bir araya gelecek.
 • 25 Mayıs 2016 23:06 Darıca'ya Türkiye'nin İlk Çizgili Sırtlanı Getirildi Darıca'ya Türkiye'nin İlk Çizgili Sırtlanı Getirildi Kocaeli'nin Körfez İlçesi'nde bulunan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'na Türkiye'nin ilk çizgili sırtlanı getirildi.
 • 02 Aralık 2015 01:25 Türkiye'nin İlk Gergedanı Samir Yeni Evinde Türkiye'nin İlk Gergedanı Samir Yeni Evinde Türkiye'nin ilk Hint gergedanı Samir, İngiltere Edinburgh'tan 7 gün süren yolculuğunun ardından Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde bulunan Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'na getirildi.
 • 25 Eylül 2015 09:42 Hayvanat Bahçesinde Aslanlara 'Bayram Hediyesi' Et Hayvanat Bahçesinde Aslanlara 'Bayram Hediyesi' Et Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde bulunan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı, Kurban Bayramı'nda ziyaretçi akınına uğradı.
 • 30 Nisan 2015 17:16 Üçüz Aslan Yavruları İlk Kez Babaları ile Buluştu Üçüz Aslan Yavruları İlk Kez Babaları ile Buluştu Kocaeli'nin Darıca İlçesi'ndeki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkında dünyaya gelen ve 6 aylık olan 'Asya', 'Avrupa' ve 'Afrika' adları verilen 3 yavru aslan, bugün ilk kez babalarıyla bir araya geldi.
 • 15 Şubat 2015 10:49 Darıca Hayvanat Bahçesi'nde Sevgililer Gününde Hayvanlara Ambalajlı Özel Yiyecekler Darıca Hayvanat Bahçesi'nde Sevgililer Gününde Hayvanlara Ambalajlı Özel Yiyecekler Darıca faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi görevlileri, 'Sevgililer Günü' nedeniyle Botanik Parkı'ndaki hayvanların sevdiği yiyecekleri özel ambalajlara koyup onlara verdi.
 • 31 Ocak 2015 11:38 Gürkan Uygun, Eşi ve İki Çocuğuyla Darıca Hayvanat Bahçesinde Gürkan Uygun, Eşi ve İki Çocuğuyla Darıca Hayvanat Bahçesinde Kocaeli'nin Darıca ilçesindeki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı sömestr tatili nedeniyle ziyaretçi akınına uğruyor.
 • 02 Ocak 2015 11:21 Darıca Hayvanat Bahçesi'nde Isıtıcı Odalar Devrede Darıca Hayvanat Bahçesi'nde Isıtıcı Odalar Devrede Kocaeli'nin Darıca İlçesi'ndeki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nda barınan ve soğuk iklime alışık olmayan hayvanlar, havaların soğumasıyla birlikte özel ısıtıcılı yaşam alanlarına alındı.
 • 25 Aralık 2014 19:04 Darıcalı Üçüz Yavru Aslanların İsimleri Belli Oldu Darıcalı Üçüz Yavru Aslanların İsimleri Belli Oldu Kocaeli'nin Darıca İlçesi'ndeki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nda dünyaya gelen üçüz aslan yavruların isimleri 3 haftalık anket sonunda 'Asya', 'Afrika' ve 'Avrupa' olarak belirlendi.
 • 11 Aralık 2014 15:59 Şempanzelere Vitaminli Sıcak Çay Şempanzelere Vitaminli Sıcak Çay Kocaeli'nin Darıca ilçesinde bulunan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'ndaki 6 şempanzeye her sabah çeşitli vitaminlerle zengileştirilmiş çay veriliyor.
 • 06 Ekim 2014 15:34 Sibirya Kaplanı ile Ziyaretçiler Arasında Halat Çekme Mücadelesi Sibirya Kaplanı ile Ziyaretçiler Arasında Halat Çekme Mücadelesi Kurban Bayramı'nda havaların da güzel olmasından yararlanan vatandaşların Darıca'daki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'na götürdüğü çocuklar eğlenceli saatler geçirirdi.
 • 04 Ekim 2014 12:59 Hayvanları Koruma Günü Kutladı Hayvanları Koruma Günü Kutladı Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi’nde düzenlene programla Dünya Hayvanları Koruma Günü kutlandı.
 • 15 Eylül 2014 17:09 Süreyya Yalçın Otomobiliyle Çita Gezdirdi Süreyya Yalçın Otomobiliyle Çita Gezdirdi
 • 10 Eylül 2014 11:28 Darıca Hayvanat Bahçesi'nin Yeni Konukları 'Hale' ve 'Jale'ye Klimalı Özel Oda Darıca Hayvanat Bahçesi'nin Yeni Konukları 'Hale' ve 'Jale'ye Klimalı Özel Oda Türkiye'de Avrupa Birliği Hayvanat Bahçeleri Birliği'ne üye tek park konumundaki 3 binin üzerinde hayvan ile 500 çeşit bitki türünün bulunduğu Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nın yeni konukları 'Hale' ve 'Jale' adı verilen kızıl pandalar ile Güney Amerika'da yaşayan sarı anakonda yılanlar oldu.
 • 07 Ağustos 2014 16:16 Darıca Hayvanat Bahçesinin Yeni Misafirleri Darıca Hayvanat Bahçesinin Yeni Misafirleri Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesinde koruma altında olan su samurları, 3 yavru dünyaya getirdi.
 • 24 Nisan 2014 11:10 Darıca Hayvanat Bahçesi'nin Yeni Bebeği Süslü Darıca Hayvanat Bahçesi'nin Yeni Bebeği Süslü Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı’nda Çocuk Hayvanat Bahçesi bölümünde bulunan lamalardan biri 2 hafta önce doğum yaptı.
 • 12 Nisan 2014 13:39 Darıca Hayvanat Bahçesi 255 Tür Hayvana Ev Sahipliği Yapıyor Darıca Hayvanat Bahçesi 255 Tür Hayvana Ev Sahipliği Yapıyor Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı kurulduğu yıldan bu yana pek çok tür hayvana ev sahipliği yapıyor.
 • 14 Mart 2014 14:36 Yavru Aslana Sürpriz Doğum Günü Yavru Aslana Sürpriz Doğum Günü Kocaeli’nin Darıca ilçesindeki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesinde bir yıl önce dünyaya gelen yavru aslan Sherlock, 1 yaşına bastı.
 • 15 Kasım 2013 04:58 Erenler İho Öğrencileri, Darıca Hayvanat Bahçesini Gezdi Erenler İho Öğrencileri, Darıca Hayvanat Bahçesini Gezdi Erenler İmam Hatip Ortaokulu Gezi, Tanıtım ve Turizm Kulübü tarafından, Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Bahçesi ile Derince Harikalar Diyarı'na gezi düzenlendi.
  Öğrencilerin çevreyi, bitkileri ve hayvanları tanımalarını ile...
 • 29 Ağustos 2013 15:36 Sıcaktan Bunalan Havyanları Serinleten Yöntemler Sıcaktan Bunalan Havyanları Serinleten Yöntemler Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Bahçesi'nde bulunan hayvanlar aşırı sıcaklarda çeşitli yöntemlerle serinletiliyor.