Fashion Week'te Berkin Elvan Protestosu - Son Dakika

Fashion Week'te Berkin Elvan Protestosu

13.03.2014 07:48

1
10-14 Mart tarihleri arasında yapılacak olan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'un ikinci gününe, ünlü tasarımcıların Berkin Elvan protestoları damga vurdu.

2
Modacı Özgür Mansur Fransız Sarayı'ndaki defilesinde davetlilerin karşısına, 269 günlük yaşam mücadelesini kaybeden 15 yaşındaki Berkin Elvan için, elinde siyah kurdeleye sarılı ekmekle çıktı.

3
Nihan Buruk da 15 yaşındaki Berkin Elvan'ın ölümü dekora siyah kurdeleli ekmek astı, ayrıca sırtında "Hoşçakal" yazan siyah bir tişört giydi.

4
Fashion Week'in ikinci gününde Raisa-Vanessa Sason kardeşler de yeni koleksiyonlarını tanıttı. Defileyi Arzu Sabancı, Buse Terim gibi ünlüler de izledi.

5
Ayhan Yetgin, önceki gün Rüzgar Erkoçlar'dan ilham alarak yarattığı yeni koleksiyonu Layers of Identity'yi tanıttı.

6
Emre Erdemoğlu, Clark Gable'ın "A Free Soul" filminden ilham alarak hazırladığı "Özgür Ruh" koleksiyonuyla moda severlerin karşısındaydı.

7
Gül Ağış'ın Lug Von Siga defilesinin özel konukları arasında Mick Jagger'ın top model kızı Georgia May Jagger da vardı. Jagger, çok sayıda korumayla geldiği mekandan yine koruma ordusuyla ayrıldı.

8
Aile boyu Defileyi izlemeye gelenler arasında Fenerbahçe'nin Portekizli oyuncusu Raul Meireles, eşi ve çocuğu da vardı.

9
İşte Fashion Week'ten fotoğraflar...

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Fashion Week'te Berkin Elvan Protestosu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık
Advertisement