Fatmagül Fakı Aradığı Aşkı Buldu - Son Dakika

Fatmagül Fakı Aradığı Aşkı Buldu

18.08.2013 10:46

Survivor yarışmasıyla ünlenen 'Yerli Adriana Lima' lakaplı Fatmagül Fakı, aradığı aşkı senarist Ece Yörenç'in oğlu Ali Yörenç'te buldu.

1
Survivor yarışmasıyla ünlenen 'Yerli Adriana Lima' lakaplı Fatmagül Fakı, aradığı aşkı senarist Ece Yörenç'in oğlu Ali Yörenç'te buldu.
2
Futbolcu Tuncay Şanlı'nın eski sevgilisi olarak tanınan ve daha sonra Survivor yarışmasına katılan yerli Adriana Lima lakaplı sunucu Fatmagül Fakı, aradığı aşkı senarist Ece Yörenç'in oyuncu oğlu Ali Yörenç'te buldu.
3
Aşk-ı Memnu, Fatmagül'ün Suçu Ne, Kuzey Güney gibi popüler dizilerin yazarı Yörenç'in Kuzey Güney dizisinde Can Katmanoğlu rolüyle ünlenen çocuğu Ali Yörenç'le birlikteliğe başlayan Fakı, Bodrum'da görüntülenince yeni ilişkisi ortaya çıktı. Çift, çiçeği burnunda ilişkilerinin duyulmaması uğruna tedbiri elden bırakmasalar da görüntülenmekten kurtulamadı.
4
Fakı ve Yörenç, bir otel çıkışı el ele, sarmaş dolaş objektiflere yakalandı. Birbirlerinin elini hiç bırakmayan çiftin, mutlulukları ve heyecanı dikkat çekti.
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Fatmagül Fakı Aradığı Aşkı Buldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı