FAYSAL SARIYILDIZ Resimleri

Faysal Sarıyıldız Resimleri

 • 03 Ağustos 2015 18:20 Hdp'liler Ypg'lilerin Cenazeleri İçin Şırnak Valiliği Önünde Oturma Eylemi Başlattı (2) Hdp'liler Ypg'lilerin Cenazeleri İçin Şırnak Valiliği Önünde Oturma Eylemi Başlattı (2) Şırnak'ta HDP'LİLER, VALİ İLE GÖRÜŞTÜ HDP Şırnak Milletvekilleri Faysal Sarıyıldız, Ferhat Encü, Aycan İrmez ve Leyla Birlik ile belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, HDP ve DBP'li yöneticilerden oluşan yaklaşık 100 kişilik grubun, Şırnak Valiliği önündeki merdivenlerde başlattığı oturma eylemi devam ediyor.
 • 03 Ağustos 2015 13:31 Hdp'liler Ypg'lilerin Cenazeleri İçin Şırnak Valiliği Önünde Oturma Eylemi Başlattı Hdp'liler Ypg'lilerin Cenazeleri İçin Şırnak Valiliği Önünde Oturma Eylemi Başlattı Suriye'de IŞİD ile girdikleri çatışmalarda ölen 13 YPG'linin cenazesinin Şırnak'ın Silopi İlçesi'ndeki Habur Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye getirilmesine izin verilmemesi nedeniyle, HDP Şırnak Milletvekilleri Faysal Sarıyıldız, Ferhat Encü, Aycan İrmez ve Leyla Birlik'in de aralarında bulunduğu HDP'liler, valilik binasının girişindeki merdivenlerde oturma eylemine başladı.
 • 29 Temmuz 2015 17:18 Hdp'li Sarıyıldız: Ölüm Fermanımı Manşetten Yayınladılar Hdp'li Sarıyıldız: Ölüm Fermanımı Manşetten Yayınladılar HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, "Faysal'ın Bombaları Suruç'u Patlatacaktı" başlığı yayınlanan haberlerle bir nevi ölüm fermanımı manşetten yayınladılar" dedi.
 • 26 Temmuz 2015 15:58 Hdp'li Sarıyıldız'dan Savunma: Linç Kampanyası Hdp'li Sarıyıldız'dan Savunma: Linç Kampanyası HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, bazı gazetelerde kendisi ile ilgili çıkan haberleri yalanladı ve haberleri siyasi linç kampanyası olarak değerlendirdi.
 • 16 Haziran 2015 15:40 Hdp Şırnak Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı Hdp Şırnak Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı Hdp Şırnak Milletvekilleri Faysal Sarıyıldız, Leyla Birlik, Ferhat Encü ve Aycan İrmez adliye binasına giderek mazbatalarını aldı.
 • 30 Nisan 2015 15:19 Hdp'li Sarıyıldız : Erdoğan, Çok Tehlikeli Demeçlerde Bulunuyor Hdp'li Sarıyıldız : Erdoğan, Çok Tehlikeli Demeçlerde Bulunuyor şırnak'ın Silopi İlçesi'nde muhtarlar ile bir araya gelen HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaybetme risklerini gördükçe, akla ziyan demeçlerde bulunduğunu ifade ederek, "Türkiye'de yaşayan tüm halkların istikbalini etkileyecek çok tehlikeli demeçlerde bulunuyor" dedi.
 • 24 Mart 2015 18:54 Uludere'de Katırların Öldürülmesine Tepki Uludere'de Katırların Öldürülmesine Tepki Şırnak'ın Uludere İlçesi Irak sınırında kaçakçılıkta kullanılan katırların askerler tarafından öldürüldüğünü iddia eden HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, "Roboski olayı halkımızın yüreğinden kapanmayan ve kapanmayacak bir yaradır.
 • 02 Şubat 2015 17:46 Şırnak Özel İdaresi'ne Alınan Araçlar AK Parti ve Hdp'li Vekilleri Buluşturdu Şırnak Özel İdaresi'ne Alınan Araçlar AK Parti ve Hdp'li Vekilleri Buluşturdu Şırnak Özel İdaresi araç filosuna alınan 13 yeni aracın hizmete girmesi için düzenlenen tören, AK Parti Şırnak Milletvekili Mehmet Emin Dindar ile HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız'ı bir araya getirdi.
 • 29 Ocak 2015 13:29 Hdp'li Sarıyıldız: Efkan Ala ve Bülent Arınç Şimdi Ne Diyecek? Hdp'li Sarıyıldız: Efkan Ala ve Bülent Arınç Şimdi Ne Diyecek? ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde Nihat Kazanhan'ın vurulduğu anı gösteren videoların televizyonlarda yayınlanması üzerine konuşan HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın olayın hemen ardından, polisin gaz bombası kullanmadığı, böyle bir saldırı olmadığına ilişkin açıklamayı hatırlatarak, "İçişleri Bakanı Ala şimdi ne diyecek?
 • 28 Ocak 2015 17:05 Şırnak'ta Öcalan'a Özgürlük Yürüyüşü Şırnak'ta Öcalan'a Özgürlük Yürüyüşü Şırnak'ta, 'Abdullah Öcalan'a Özgürlük Platformu' tarafından düzenlenen 'Öcalan'a özgürlük yürüyüşü'ne katılan HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, "Bu ruh, bu yürüyüş, Öcalan'ı özgürleştirecektir" dedi.
 • 07 Ocak 2015 18:07 Cizre'de Öldürülen Ümit Kurt, Toprağa Verildi (3) Cizre'de Öldürülen Ümit Kurt, Toprağa Verildi (3) Sarıyıldız: POLİSLERİ SOKAKLARA SOKMAYACAĞIZ Cizre'de dün akşam saatlerinde güvenlik güçleri ile PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H üyeleri arasında çıkan olaylarda Ümit Kurt'un vurulduğu Cudi Mahallesi'nde toplanan, aralarında HDP Şırnak Milletvekilleri Faysal Sarıyıldız, Selma Irmak, Cizre Belediye Başkanı Leyla İmret'in de bulunduğu yaklaşık 1000 kişi protestoda bulundu.
 • 28 Aralık 2014 16:21 Cizre'de İşyerleri Açılmadı, Gerginlik Var (2) Cizre'de İşyerleri Açılmadı, Gerginlik Var (2) Sarıyıldız: ÖLÜ SAYISI 4'E ÇIKACAK HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, Cizre'de 2 gündür süren gerginliğin 'karanlık tezgah' olduğunu ileri sürdü.
 • 26 Aralık 2014 10:55 Ahmet Türk'ün Araya Girmesi ile 2 Aile Barıştırıldı Ahmet Türk'ün Araya Girmesi ile 2 Aile Barıştırıldı Mardin'in Midyat İlçesi'ne bağlı Narlı Köyü'nde Acar ve Aslan ailesi arasında çıkan ve 4 kişinin yaralandığı olayın ardından iki aile, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ve HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız'ın devreye girmesi ile barıştı.
 • 11 Ekim 2014 21:56 Hdp'li Sarıyıldız, Olaylarda Yaralanan Çocuğu Ziyaret Etti Hdp'li Sarıyıldız, Olaylarda Yaralanan Çocuğu Ziyaret Etti ŞIRNAK (İHA) – HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, Şırnak’ın Cizre ilçesinde çıkan olaylarda yaralanan çocuğu hastanede ziyaret etti.
 • 07 Ağustos 2014 17:42 Silopi'ye Gelen Ezidiler, Deprem Konutlarına Yerleştirildi (4) Silopi'ye Gelen Ezidiler, Deprem Konutlarına Yerleştirildi (4) Hdp'li VEKİLLERİ GÖZYAŞLARIYLA KARŞILADILAR HDP Şırnak Milletvekilleri Faysal Sarıyıldız ile Selma Irmak, Silopi Belediye Başkanı Emine Esmer, HDP ve DBP'li yöneticiler, öğlen saatlerinde deprem konutlarına yerleşen Yezidi aileleri ziyaret etti.
 • 07 Ağustos 2014 16:53 Tır'larla Suriye'ye Askeri Techizat Gönderen Politikanın Sonucunu Yaşıyoruz' Tır'larla Suriye'ye Askeri Techizat Gönderen Politikanın Sonucunu Yaşıyoruz' Halkların Demokrat Partisi (HDP) Şırnak milletvekilleri Selma Irmak ve Faysal Sarıyıldız, Silopi’ye yerleşen Yezidileri ziyaret etti.
 • 07 Ağustos 2014 16:36 Hdp'li Vekillerden Konutlara Yerleştiren Yezidilere Ziyaret Hdp'li Vekillerden Konutlara Yerleştiren Yezidilere Ziyaret Halkların Demokratik Partisi (HDP) Şırnak Milletvekilleri Selma Irmak ile Faysal Sarıyıldız Irak’tan kaçan Yezidileri kaldıkları konutlarda ziyaret etti.
 • 15 Nisan 2014 21:08 BDP'li Kaplan'dan Hdp'li Vekillere Ziyaret BDP'li Kaplan'dan Hdp'li Vekillere Ziyaret Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Halkların Demokrat Partisi (HDP) Şırnak milletvekilleri Selma Irmak ile Faysal Sarıyıldız Şırnak Belediye Başkanı Av. Serhat Kadırhan’ı ziyaret etti.
 • 05 Mart 2014 00:59 Yerel Seçimlere Doğru - Faysal Sarıyıldız - Yerel Seçimlere Doğru - Faysal Sarıyıldız - Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 23 Ocak 2014 17:31 Tahliye Edilen BDP Milletvekilleri Ardahan'da Tahliye Edilen BDP Milletvekilleri Ardahan'da BDP Mardin Milletvekili Gülser Yıldırım, Şırnak Milletvekilleri Selma Irmak ve Faysal Sarıyıldız Ardahan'da düzenlen mitingde partililere seslendi.
 • 10 Ocak 2014 17:52 BDP'li Sarıyıldız, 4 Yıl Sonra Babaevinde (2) BDP'li Sarıyıldız, 4 Yıl Sonra Babaevinde (2) Uludereli AİLELERİ ZİYARET ETTİLER Anayasa Mahkemesi'nin kararı ile tahliye edilen BDP Şırnak Milletvekilleri Selma Irmak, Faysal Sarıyıldız, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan, Mardin Milletvekili Gülser Yıldırım, Van Bağımsız Milletvekili Kemal Aktaş, Şırnak Milletvekili Hasap Kaplan ile birlikte bugün Uludere İlçesi'ne bağlı Ortasu Köyü'ne gitti.
 • 05 Ocak 2014 18:49 BDP'li Irmak ve Sarıyıldız Şırnak'ta BDP'li Irmak ve Sarıyıldız Şırnak'ta Barış ve Demokrasi Partisi'nin (BDP) dün tahliye edilen milletvekilleri Faysal Sarıyıldız ve Selma Irmak, Cizre ve Silopi ilçelerinden sonra Şırnak merkeze geldi.
 • 05 Ocak 2014 18:45 Tahliye Edilen BDP'li Milletvekilleri Şırnak'ta Tahliye Edilen BDP'li Milletvekilleri Şırnak'ta Barış ve Demokrasi Partisi’nin (BDP) dün tahliye edilen milletvekilleri Faysal Sarıyıldız ve Selma Irmak, Cizre ve Silopi ilçelerinden sonra Şırnak’a geldi.
 • 05 Ocak 2014 16:54 Tahliye Olan BDP'li Milletvekillerine Cizre'de Coşkulu Karşılama Tahliye Olan BDP'li Milletvekillerine Cizre'de Coşkulu Karşılama BDP'nin dün tahliye edilen milletvekilleri Faysal Sarıyıldız ve Selma Irmak’ı, Cizre’de çok sayıda kalabalık alkış ve sloganlarla karşıladı.
 • 04 Ocak 2014 18:05 2 Tutuklu Milletvekili Daha Serbest Bırakıldı 2 Tutuklu Milletvekili Daha Serbest Bırakıldı KCK davasından tutuklu BDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız ve Van Bağımsız Milletvekili Kemal Aktaş, Diyarbakır D Tipi Cezaevinden tahliye oldu.
 • 04 Ocak 2014 18:02 BDP'li 3 Milletvekilinin Tahliyesi İçin Mahkemeye Başvuruldu (6) BDP'li 3 Milletvekilinin Tahliyesi İçin Mahkemeye Başvuruldu (6) Sarıyıldız İLE AKTAŞ, ÖCALAN SLOGANLARI İLE KARŞILANDI Diyarbakır D Tipi Cezaevi'nde bulunan milletvekilleri Faysal Sarıyıldız ile Kemal Aktaş da saat 16.00 sıralarında cezaevinden birlikte çıktı.
 • 04 Ocak 2014 17:38 BDP'li 3 Milletvekilinin Tahliyesi İçin Mahkemeye Başvuruldu (5) BDP'li 3 Milletvekilinin Tahliyesi İçin Mahkemeye Başvuruldu (5) Cezaevinden ÇIKTILAR Diyarbakır'da KCK davasından yargılanan BDP Şırnak Milletvekili Selma Irmak, Faysal Sarıyıldız ile Van Bağımsız Milletvekili Kemal Aktaş, tahliye kararlarının ardından Diyarbakır'da bulundukları cezaevlerinden çıktı.
 • 30 Haziran 2013 16:56 Hasip Kaplan: Milletin İradesine Saygı Duymayan, Demokrasiye İnanmaz Hasip Kaplan: Milletin İradesine Saygı Duymayan, Demokrasiye İnanmaz BDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, partisinin milletvekilleri Selma Irmak ile Faysal Sarıyıldız'ın 4.5 yıldan beri tutuklu olduğunu hatırlatarak, her biri için 5 yıl hapis cezası istendiğini söyledi.
 • 20 Şubat 2012 17:12 BDP'li Vekiller 2 Günlük Açlık Grevinde BDP'li Vekiller 2 Günlük Açlık Grevinde
 • 20 Haziran 2011 20:38 Mardin Cezaevi Önünde Polise Saldırı! Mardin Cezaevi Önünde Polise Saldırı!