Fazla kiloları yüzünden terk edilen kadın son haliyle sevgilisini pişman etti - Son Dakika

Fazla kiloları yüzünden terk edilen kadın son haliyle sevgilisini pişman etti

14.03.2021 15:43

137 kg olduğu için 3 yıldır birlikte olduğu sevgilisi tarafından terk edilen Josie isimli genç kadın 64 kilo vererek bambaşka birine dönüştü. Genç kız fit vücuduyla görenleri hayran bırakıyor.

1
Hayatına sporu ve dengeli beslemeyi alan kadının artık hayatı değişmeye başlamıştı. Erkek arkadaşını pişman etmek için çıktığı yolda kendi serüvenini yarattı ve yeni hayat tarzını benimsedi. Bize kalırsa eski sevgili çoktan pişman olmuştur.
2
Şimdi başka kadınlara yaşantısıyla ilham olan genç kadın geçirdiği zorlu süreci şu sözlerle anlattı;

3
"3 yıllık bir ilişkim vardı. Bu ilişkide kendimi çok kaybettim. Kanser bir ilişkimiz vardı. Yılbaşından 2 gün sonra bana hiçbir şey söylemeden ilişkimizi bitirdi."

4
"Kilo vermeye karar verme sürecim ise böyle başladı. Çünkü erkek arkadaşım artık benimle birlikte olmak istemiyordu. Ona geri dönüp ne kaybettiğini göstermek istedim."

5
"Ayrıldıktan 2 hafta sonra serüvenime başladım. Kendime bir eğitmen tuttum. Sağlıklı yemeye ve her gün daha aktif olmaya başladım. Hayatımdan fast food'u çıkardım."
6
"Kilo verirken beni en çok üzen şey insanların bana davranışlarının değişmesi oldu. İnsanlar bana artık daha kibar davranıyorlardı. Kilolu olduğum zamanlarda insanlar beni görmezden geliyorlardı."
7
"Artık hayatım tamamen fitness etrafında dönüyor. Fitness'ı seviyorum. Artık bu benim tutkum. Şu an eğitmen oldum ve amacım benim gibi sorunlar yaşamış diğer kadınların da özgüvenini yerine getirmek."
8
Kilo vermek isteyenlere de ayrıca tavsiyelerde bulundu.
9
"Benim tavsiyem: Kendinize neden kilo vermek istediğinizi sorun. Ana nedeni bulduğunuzda, günlük rutininizde değişiklikler yapmaya başlayın. En zor kısım başlıyor. Bir kez başladığınızda, spora aşık olacaksınız. Ama en önemlisi, asla kimsenin veya hiçbir şeyin sizi caydırmasına izin vermeyin! "

10
Ve sonuç...
Ve sonuç...
11
12
13

Son Dakika Fazla kiloları yüzünden terk edilen kadın son haliyle sevgilisini pişman etti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler