Son Dakika Haberleri: Kilolarından Kurtulmak İçin Bıçak Altına Yattı, 6 Yıl İçinde 122 Kilo Verdi!

Kilolarından Kurtulmak İçin Bıçak Altına Yattı, 6 Yıl İçinde 122 Kilo Verdi!

6 ay önce

25 yaşındaki genç kilolarından kurtulmak için bıçak altına yattı ama bu çözüm olmadı. Doktorunun tüm talimatlarına uyup, spor yapmasına rağmen tüm vücudu sarktı. Tekrar ameliyat için kolları sıvayan Matt Diaz'ın son hali nasıl oldu dersiniz...

1
25 yaşındaki Matt Diaz, fazla kilolarından kurtulmak için bıçak altına yattı. Kilolarından kurtuldu kurtulmasına ancak vücudu fazlasıyla sarktı. Sosyal medyada bu yaşadığı çöküntüyle ilgili bir video çekti. Bu kadar çabalayıp buralara gelmişken pes etmenin kendine yakışmayacağını ağlayarak anlattı.
2
Bu paylaşımından sonra Matt Diaz'a binlerce destek mesajı geldi, haberlere konu oldu. Hal böyle olunca yeniden bir operasyon geçirmesi gerekti.
3
Kendisi için bir yardım kampanyası başlatıldı. 30.000 dolardan fazla para toplandı ve Diaz sarkan vücudu için tekrar bir operasyon geçirdi.
4
İşte Diaz'ın değişimi...
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güneşe Alerjisi Var Diye, 30 Yıldır Sokağa Adım Atamıyor! Anoreksiya Hastası Kadını Görenin Ağzı Açık Kalıyor! Sadece 17 Kilo Bu Balıkların Fiyatı Dudak Uçuklatıyor Hosteslerin Havadaki Çılgın Halleri Cinsel Organlarına Deterjan Sürüp Öldüler! Tarihe Damga Vuran, Tehlikeli Moda ve Güzellik Eğilimleri