Son Dakika Haberleri: Kilolarından Kurtulmak İçin Bıçak Altına Yattı, 6 Yıl İçinde 122 Kilo Verdi!

Kilolarından Kurtulmak İçin Bıçak Altına Yattı, 6 Yıl İçinde 122 Kilo Verdi!

2 ay önce

25 yaşındaki genç kilolarından kurtulmak için bıçak altına yattı ama bu çözüm olmadı. Doktorunun tüm talimatlarına uyup, spor yapmasına rağmen tüm vücudu sarktı. Tekrar ameliyat için kolları sıvayan Matt Diaz'ın son hali nasıl oldu dersiniz...

1
25 yaşındaki Matt Diaz, fazla kilolarından kurtulmak için bıçak altına yattı. Kilolarından kurtuldu kurtulmasına ancak vücudu fazlasıyla sarktı. Sosyal medyada bu yaşadığı çöküntüyle ilgili bir video çekti. Bu kadar çabalayıp buralara gelmişken pes etmenin kendine yakışmayacağını ağlayarak anlattı.
2
Bu paylaşımından sonra Matt Diaz'a binlerce destek mesajı geldi, haberlere konu oldu. Hal böyle olunca yeniden bir operasyon geçirmesi gerekti.
3
Kendisi için bir yardım kampanyası başlatıldı. 30.000 dolardan fazla para toplandı ve Diaz sarkan vücudu için tekrar bir operasyon geçirdi.
4
İşte Diaz'ın değişimi...
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18Diğer Galeriler

Rusya'nın Kim Kardashian'ının Takipçi Sayısı 8 Milyona Ulaştı Göz Yanılmasına Sebep Oluyor! Yiyecek mi Yoksa Değil mi? 9 Bin Yıl Önce Yaşayan Kadının Yüzü Şoke Etti! İşte Dünyadan Şaşırtan 28 Fotoğraf Dünyanın En Tehlikeli Havalimanları