Feci Kazada Ölenler Uğurlandı - Son Dakika

Feci Kazada Ölenler Uğurlandı

20.09.2010 23:10

1
SAMSUN'un Terme İlçesi Eğercili Köyü'nde oturan ve gelin almak için gittikleri Şanlıurfa'dan dönüş yolunda geçirdikleri trafik kazasında hayatını kaybeden aynı aileden 6 kişiden 5 kişi aynı yerde gözlaşları arasında toprağa verildi. 1 kişi ise ilçeye bağlı Dalbahçe Köyü'nde son yolculuğuna uğurlandı.

2
Samsun'un Terme İlçesi Eğercili Köyü'nde oturan ve bir fabrikada işçi olarak çalışan 44 yaşındaki Hüseyin Ordulu, akrabalarının aracılığıyla Şanlıurfa'da oturan 29 yaşındaki Hedibe Eren ile 1 ay önce akrabalarının aracılığıyla tanışarak evlenmeye karar verdi.
3
Güçtiğimiz Cuma günü akşamı Ordulu ailesi düğün yapmak üzere Şanlıurfa'ya gitti. Burada Cumartesi akşamı yapılan düğünün ardından plakası tespit edilemeyen Yunus Ordulu'nun kullandığı minibüs ile Samsun'un Terme İlçesi'ne geri dönmek isteyen aile, Malatya-Ankara karayolunda beton elektrik direğine çarptı.

4
Kazada damat Hüseyin Ordulu ile gelin Hedibe Eren ve minibüste bulunan damadın annesi Hatice (70), ağabeyi İdris (47), yeğenleri Büşra (14), Enes Ordulu (16) ve halası Semiha Aydınoğlu (60) hayatını kaybetti.
5
Hayatını kaybeden 6 kişinin cenazesi bugün memleketleri Samsun'un Terme İlçesi'ne getirildi. 5 kişi için Eğerncili Köyü'nde cenaze töreni düzenlendi. Ölenlerin yakınları tabutlarına sarılarak gözyaşı döktü. Kazada eşi, 2 oğlu, kız kardeşini ve torunlarını kaybeden 75 yaşındaki Burhan Ordulu ayakta durmakta güçlük çekti.
6
Ordulu'yu yakınları teskin etmeye çalıştı. Cenaze törenine yaklaşık bin kişi katıldı. Kaza yapan aracın sürücüsü olan polis memuru Yunus Ordulu'yu polis arkadaşları yalnız bırakmadı. Burhan Ordulu'nun evinin önündeki boş alanda öğle namazından sonra 5 imam tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından 5 kişinin cenazesi köy mezarlığında defnedildi.
7
Kazayı yara almadan atlatan Polis memuru Yunus Ordulu'nun oğlu 13 yaşındaki Emre Ordulu, lastiğin patlamasının ardından arabanın direğe çarptığını söyledi. Kazada hayatını kaybeden Semiha Aydınoğlu'nun cenazesi ise Terme'nin Dalbahçe Köyü'nde toprağa verildi.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

YORUMLAR
500

Son Dakika Feci Kazada Ölenler Uğurlandı - Son Dakika


Advertisement