Fedakar anne oğlu okusun diye evini sattı! 18 yaşındaki genç Birleşik Krallık'ın en genç pilotu oldu - Son Dakika

Fedakar anne oğlu okusun diye evini sattı! 18 yaşındaki genç Birleşik Krallık'ın en genç pilotu oldu

1 gün önce

8 yaşından beri pilot olmak isteyen Seth Van Beek'in fedakar annesi, oğlunun 85 bin poundluk eğitim masrafı için evini sattı. 18 yaşındaki Seth, şimdi İngiltere'nin en genç ticari havayolu pilotu..

1
Oğlunun 85 bin poundluk eğitimi için varını yoğunu sattı!
Oğlunun 85 bin poundluk eğitimi için varını yoğunu sattı!
Anne yüreği hiçbir şeye benzemez dedirten bir hikaye.. 42 yaşındaki anne Frances, 8 yaşından beri pilot olma hayali kuran biricik oğlu İngiliz Seth Van Beek'in pilotluk eğitimi için gereken 85 bin poundu (650 bin TL) karşılamak için evini sattı.

2
British Airways'te çalışmak istiyor!
British Airwayste çalışmak istiyor!
8 yaşından beri pilot olmanın hayalini kurduğunu söyleyen Seth, şimdi 18 yaşında ve en Birleşik Krallık'ın genç pilotlardan biri. Seth, uçuş eğitimi için Yunanistan'a gittiğini, eğitim sonrası ticari uçak pilot lisansını aldığını en büyük hayalinin bir bir gün British Airways'te pilot olmak olduğunu söyledi.
3
Uçmakla ilgili her şeyi sevdim!
Uçmakla ilgili her şeyi sevdim!
Annesinin desteği ve başarısıyla kısa sürede pilot olan Seth şunları söyledi: Annem küçüklüğümden beri dünyayı görmek için can atan hevesli bir gezgindi, bizi hep tatile götürürdü. Uçmakla ilgili her şeyi sevdim. 300 tonluk bir metal borunun 12 saate kadar uçabileceği gerçeğini bile!"
4
"İnsanlar hayallerini kovalamak zorundalar ve annem sayesinde hayalimdeki kariyeri yapabilecek kadar şanslıydım."
5
Seth, Ocak 2018'de 16 yaşındaydı ve zorlu giriş sınavlarını geçtikten sonra Egnatia Havacılık Eğitim Koleji'ne gitti.
6
Nisan 2018'de, 17 yaşına bastıktan sonra prestijli Akdeniz uçuş akademisinde 18 aylık eğitime başladı.

7
Seth, her üç ayda bir Kavala Uluslararası Havalimanı'nda öğrenme teorisi ve pratik uçuş arasında değişen 14 sınava oturdu.
8
18 aylık eğitimini tamamlayan Seth, Birleşik Krallığın en genç pilotu oldu.

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 11:23 

YORUMLAR (4)
  • ..: Bunların kullandığı uçağa binilirmi?Akıllarıyla değil para ile pilot oluyorlar sonuçta.Ver 700 milyarı al pilotluğu. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ibrahim: siz gidin birde m_g_c insigram sayfasına bakın da şehit çocuğunun annesinin varını yoğunu satmasıyla nasıl pilot olunduğunu ve başarı hikayesini takip edin. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri