Felç Olan Damattan Geline Güzel Sürpriz - Son Dakika

Felç Olan Damattan Geline Güzel Sürpriz

6 yıl önce

1

İşte aşkın engel tanımadığının ispatı. Belden aşağısı felç damat geline verebileceği en anlamlı düğün hediyesini verdi.


2
Gelin o manzarayı görence gözyaşlarını tutamadı.

3
Joey Johnson ve Michelle Johnson. 2012 yılında bir konserde tanıştılar.

4
Aradan geçen dört ayın ardından talihsiz bir motorsiklet kazası geçiren Joey'in belden aşağısı felç oldu.

5
Fakat çift kurduğu hayallerinden vazgeçmedi. Joey sevdiği kadına 2013 yılında evlenme teklif etti ve cevabını anında aldı: EVET.

6

Düğün gününde Michelle büyük bir sürprizle karşılaşdı: Joey'in arkadaşlarının yardımıyla hazırladığı bir koşum takımı mekanizması, adamın ayağa kalkıp dans etmesine olanak sağlıyordu.


7

Düğünden sonra geline o anda neler hissettiği sorulunca şunları söyledi: "Bizi dans ederken seyreden herkesin gözlerinden yaşlar akıyordu, ben de dayanamadım ve ağladım. Joey ile bir daha asla göz göze dans edemeyeceğimi düşünüyordum ama o hayallerimi gerçekleştirdi. Onu çok seviyorum."


8

Kendini dünyanın en şanslı kadını hissettiğini söyleyen Michelle, ömrünün geri kalanını Joey ile geçirerek ona elinden geldiğince yardım etmek istediğini de sözlerine ekledi.


9

İşte paylaşım rekoru kıran o anlar...


10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Haber Yayın Tarihi: 21.11.2014 08:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri