Felç Olan Damattan Geline Güzel Sürpriz - Son Dakika

Felç Olan Damattan Geline Güzel Sürpriz

21.11.2014 20:42

1

İşte aşkın engel tanımadığının ispatı. Belden aşağısı felç damat geline verebileceği en anlamlı düğün hediyesini verdi.

2
Gelin o manzarayı görence gözyaşlarını tutamadı.

3
Joey Johnson ve Michelle Johnson. 2012 yılında bir konserde tanıştılar.

4
Aradan geçen dört ayın ardından talihsiz bir motorsiklet kazası geçiren Joey'in belden aşağısı felç oldu.

5
Fakat çift kurduğu hayallerinden vazgeçmedi. Joey sevdiği kadına 2013 yılında evlenme teklif etti ve cevabını anında aldı: EVET.

6

Düğün gününde Michelle büyük bir sürprizle karşılaşdı: Joey'in arkadaşlarının yardımıyla hazırladığı bir koşum takımı mekanizması, adamın ayağa kalkıp dans etmesine olanak sağlıyordu.

7

Düğünden sonra geline o anda neler hissettiği sorulunca şunları söyledi: "Bizi dans ederken seyreden herkesin gözlerinden yaşlar akıyordu, ben de dayanamadım ve ağladım. Joey ile bir daha asla göz göze dans edemeyeceğimi düşünüyordum ama o hayallerimi gerçekleştirdi. Onu çok seviyorum."

8

Kendini dünyanın en şanslı kadını hissettiğini söyleyen Michelle, ömrünün geri kalanını Joey ile geçirerek ona elinden geldiğince yardım etmek istediğini de sözlerine ekledi.

9

İşte paylaşım rekoru kıran o anlar...

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Son Dakika Felç Olan Damattan Geline Güzel Sürpriz - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu