Fenerbahçe:4 Antalya:0 - Son Dakika

Fenerbahçe:4 Antalya:0

1

Sarı-lacivertli takımın ligin ilk haftasında Medical Park Antalyaspor'u 4-0 yendiği karşılaşmanın bitiminde düzenlenen basın toplantısında konuşan genç teknik adam, karşılaşmaya oldukça istekli ve arzulu başladıklarını kaydererek, "Golleri de bulunca rakibimizin oyun direnci düştü.

2
Futbolcular istediklerimizi yaptı ve sonuçta golleri bulduk. İkinci yarı hem skor avantajının bulunması hemde sıcaklık oyun kalitesini düşürdü. Bunun yanında bir de Antalyaspor'un oyunda var olma isteğinden dolayı ikinci yarı dengede geçti. Başlangıç itibarıyle çok güzel bir skor oldu. Ama unutmayın filmin nasıl başladığı değil nasıl bittiği önemlidir. Umarım bizim için güzel biter" dedi
3
Fenerbahçe'nin forvet hattında görev yapan Semih Şentürk'ün attığı iki golün sorulması ve bu mevkiide oynayan oyuncuların fazlalığında nasıl bir tutum takılacağının sorulması üzerine Aykut Kocaman, "Futbolcuların durumlarına bakacağız. Biz o gün en iyi ve doğru kararı vermek için uğraşacağız.
4
Oyuncularda süreklilik esastır. Sadece bir Semih için değil tüm oyuncular için de geçerlidir. Kim istikrarlıysa o görev alacaktır. Futbolcuları seçerken ne isimlerine ne kıdemlerine bakacağız. Bize ne vaad ettiklerine ve ne yaptıklarına önem vereceğiz" diye cevap verdi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Haber Yayın Tarihi: 16.08.2010 08:59

Son Dakika Fenerbahçe:4 Antalya:0 - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı