Fenerbahçe Taraftarının Öfkesi Büyük - Son Dakika

Fenerbahçe Taraftarının Öfkesi Büyük

1
Düzce"deki Topuk Yaylası Tesisleri'ne gelen yaklaşık 4000 taraftar bir yandan takımlarına destek verirken, bir yandan ise suçlu ilan ettikleri basın mensuplarına karşı tepkililer.
2
Jandarma'nın kurduğu barikatı aşmaya çalışan sarı-lacivertliler basın mensuplarına öfke kusarken, uzaklaşan ve bir araya toplanan medya mensuplarına taş, şişe ve ellerine geçirdikleri herşeyi fırlattılar.

3
Otelin içine giren taraftarlar olurken, basın mensuplarıyla burun buruna gelerek tehditler savurdular.

4
Düzce, Bolu, Zonguldak, Alaplı, Bartın, Sakarya, İzmit gibi yerlerden toplanan traftarlar başlangıçta sadece takımlarına destek olurken, İstanbul'dan gelen taraftarın tesise ulaşmasıyla birlikte değişkenlik gösterdiler.

5

Önce sözlü ardından fiili saldırılar oldu. Futbolcuların otelden çıkıp yanlarına gelmesini isteyen taraftarların bu dileği geri çevrilmezken, bu esnada dahi hedef basın mensuplarıydı.

6
Bir grup taraftar futbolcularla karşılıklı tezahürat yaparken bir grubun tepkisi basın mensuplarına karşı sert bir şekilde sürdü.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 10.07.2011 16:27

Son Dakika Fenerbahçe Taraftarının Öfkesi Büyük - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü