Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu - Son Dakika

Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu

10.12.2019 15:17

Euroleauge maçlarında Fenerbahçe'yi desteklemesiyle tanınan ve sonrasında taraftarların sevgilisi haline gelen güzel model duştayken çektirdiği çıplak pozlarıyla resmen Instagram sansürüne meydan okudu.

1
Genç kadın, Instagram'ın fotoğrafını silmesini engellemek için göğsünü sansürlemeyi de unutmadı.
2
Instagram'da yaklaşık 300 bin takipçisi bulunan, eski 'Big Brother VIP 5' yarışmacısı, duş alırken tamamen çıplak göründüğü iki fotoğraf yükledi. Bir de "Instagram ve gerçek hayat farkı" diye not düştü.
3
Real Madrid-Fenerbahçe Ülker basketbol maçında 3 saniye ekrana yansıyıp bir anda şöhrete kavuşan ABD'li Aly Rae Eckman, paylaştığı fotoğrafla Instagram'ı salladı.
4
2015/2016 sezonunda Fenerbahçe'nin Final Four yürüyüşü devam ederken Strasbourg'u EuroCup finalinin ikinci ayağında Abdi İpekçi'de 15 bin taraftarının önünde devirerek kupaya uzanan Galatasaray, taraftarının tekrardan basketbol tartışmalarına dahil olmasını sağlamıştı.
5
6
7
Fenerbahçe taraftarının sevgilisi Eckmann, Türk 'basketbolseverlerin' yakın ilgisini göğsünde yumuşatıp voleyi ustaca vurdu. Kendisini bir gün Fenerbahçe-Konyaspor maçını izlerken, diğer gün tribün marşını gitarla akustik cover yaparken, öbür gün Irmak Kazuk'a röportaj verirken gördük…
8
Güzel model şimdi Instagram pozlarıyla kasıp kavurmaya devam ediyor...
9
10
11
12
13

Son Dakika Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı