Fenomen Çiftin Son Fotoğrafı Oldu! Uçurumdan Düşerek Öldüler - Son Dakika

Fenomen Çiftin Son Fotoğrafı Oldu! Uçurumdan Düşerek Öldüler

31.10.2018 09:14

ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Yosemite Ulusal Parkının gezmeye gelen sosyal medya fenomeni çift, fotoğraf çekmek uğruna uçurumdan düşerek öldü.

1
ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Yosemite Ulusal Parkı'nı ziyaret eden bir çiftin parkın içindeki popüler noktalardan olan Taft Point isimli uçurumdan düşerek öldüğü aktarıldı. Henüz çiftin neden düştüğüne dair araştırmalar devam ederken ABD'li basın kuruluşları çiftin fotoğraf çekmek amacıyla orada bulunmalarına dikkat çekti. Bazı yayın kuruluşları haberi, "Hayatımız yalnızca bir fotoğraf kadar mı değerli" başlığı ile verdi.
2
1 HAFTA ÖNCE ÖLMÜŞLER
1 HAFTA ÖNCE ÖLMÜŞLER

Vishnu Viswanath (29) ve Meenakshi Moorthy (30) isimli çiftin yaklaşık bir hafta önce parkı ziyaret ettiği ancak çiftin cesetlerinin yeni bulunduğu ifade edildi.

3
Fenomen çiftin Hindistan vatandaşı olduğu ama ABD'de yaşadığı da kaydedildi. Holidays and Happly Ever After (Tatiller ve Mutlu Sonlar) isimli bir blog tutan ve sosyal medya mecralarında da çok sayıda takipçileri olan çift, daha önce de benzer coğrafyalarda çektikleri tehlikeli pozları paylaşmıştı.
4
5
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Fenomen Çiftin Son Fotoğrafı Oldu! Uçurumdan Düşerek Öldüler - Son Dakika


YORUMLAR (5)
  • Zeynep: Geçenlerde bir Kanadalı şarkıcı da benzer nedenle uçağın kanadına çıkıp görüntü vermek isteyince düşerek ölmüştü.. Öbür taraftan selfie paylaşımları gönderirler artık.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı