Fenomen Dizi 'Avrupa Yakası'nın Yaprak Karakteri Çok Değişti - Son Dakika

Fenomen Dizi 'Avrupa Yakası'nın Yaprak Karakteri Çok Değişti

3 yıl önce

Bir zamanlar izlenme rekorları kıran fenomen dizi 'Avrupa Yakası'nın Yaprak karakterini canlandırıyordu. Şimdi ise daha sakin bir hayatı ve o hayatın merkezinde de çocuğu var.

1
Bir dönemin en çok izlenen dizilerinden Avrupa Yakası'nın Yaprak'ı Hale Caneroğlu, aradığı aşkı ikinci evliliğinden bulduktan sonra eskisinden farklı bir hayata doğru yelken açtı.


2
Avrupa Yakası dizisinin "havalı ve çılgın" dergi editörü Yaprak'ı canlandıran 42 yaşındaki Caneroğlu, ilk eşi Emre Taşkın'dan boşandıktan sonra bu kez Özgür Fidanoğlu ile nikah masasına oturdu.

3
Evliliğinden bir kız çocuğu sahibi olan Caneroğlu bir süre eşinin işleri gereği yurt dışında yaşadı. Artık Türkiye'ye dönen Hale Caneroğlu, kişisel gelişim koçluğu yapıyor.

4
Eskisi kadar fazla kameralar karşısına çıkmayan Caneroğlu, kızıyla birlikte geçirdiği zamanlarda çektiği pozlarını sosyal medya sayfasında da paylaşıyor.

5
Caneroğlu'nun, takipçilerinden çok sayıda beğeni alan son paylaşımı da yeni hayatını esprili bir şekilde özetliyor.


Caneroğlu'nun "Önceden çok havalıydım! Kırmızı halıda en şık seçilir, trendler bile yaratırdım. Şimdi benim miniğe lazımlık öğretiyorum" notunu yazdığı bu paylaşımı takipçilerinin beğeni yağmuruna tutuldu.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 07.06.2017 11:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine çıplak fotoğraflarını gönderdi Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü 2019'un en değerli şirketleri belli oldu! İşte liste başındaki 5 şirket ve piyasa değerleri 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

Son Dakika Haberleri