Son Dakika Haberleri: Fenomen Güzel, Derin Göğüs Dekoltesini Zor Zapt Etti!

Fenomen Güzel, Derin Göğüs Dekoltesini Zor Zapt Etti!

12 gün önce

Londra'da düzenlenen bir Cadılar Bayramı partisine katılan 23 yaşındaki Demi Rose, iddialı kıyafet tercihiyle yine tüm gözleri üzerine topladı. Cesur ve derin göğüs dekolteli elbise giyen Demi Rose, aracına bineceği sırada çok titiz davranarak frikik vermemeye çalıştı.

1
İşte Demi Rose'un kıyafetiyle zor anlar yaşadığı o fotoğraflar...
2
Sosyal medyada fenomen olan ardından hayallerinin mesleği modelliği yapmaya başlayan Demi Rose, her gece bir partide geziyor.
3
Yoğun çalışma programından geriye kalan boş vakitlerini gece gezmelerine ayıran Rose, en son Londra'daki bir gece kulübünün çıkışında kameralara yansıdı.
4
Londra'da bir gece klubünde düzenlenen Cadılar Bayramı partisine katılan 23 yaşındaki çekici model kıyafet tercihiyle dikkat çekmeyi başarırken güzelliği ile göz doldurdu.
5
Yürek hoplatan derin göğüs dekolteli bir elbise giyen Demi Rose, mekan çıkışında aracına binerken frikik vermemeye özen gösterdi.
6
Dekoltesini eliyle koruma altına alan Demi Rose, kıyafeti nedeniyle objektiflere frikik vermemek için büyük çaba harcadı.
7
Frikik vermeden aracına binmeyi başaran Demi Rose, takdir topladı.
8
9
10
11
12

YORUMLAR


Diğer Galeriler

2019 Yılının Resmi Tatilleri Belli Oldu! 121 Gün İzin Yapacağız Hamile Keçinin Doğumu Halkı Panikletti! Yavru: Yarı İnsan, Yarı Domuz 3.700 Yıllık Keşif! Doğum Sırasında Ölen Kadın ve Bebeği Bulundu! Çağımızın Korkunç Hastalığı Kansere Savaş Açan 30 Süper Besin! Güzel Yıldız Devlet Memurluğundan İstifa Etti, Televizyonu Seçti