Fenomen Güzel, Derin Göğüs Dekoltesini Zor Zapt Etti! - Son Dakika

Fenomen Güzel, Derin Göğüs Dekoltesini Zor Zapt Etti!

Londra'da düzenlenen bir Cadılar Bayramı partisine katılan 23 yaşındaki Demi Rose, iddialı kıyafet tercihiyle yine tüm gözleri üzerine topladı. Cesur ve derin göğüs dekolteli elbise giyen Demi Rose, aracına bineceği sırada çok titiz davranarak frikik vermemeye çalıştı.

1
İşte Demi Rose'un kıyafetiyle zor anlar yaşadığı o fotoğraflar...
2
Sosyal medyada fenomen olan ardından hayallerinin mesleği modelliği yapmaya başlayan Demi Rose, her gece bir partide geziyor.

3
Yoğun çalışma programından geriye kalan boş vakitlerini gece gezmelerine ayıran Rose, en son Londra'daki bir gece kulübünün çıkışında kameralara yansıdı.
4
Londra'da bir gece klubünde düzenlenen Cadılar Bayramı partisine katılan 23 yaşındaki çekici model kıyafet tercihiyle dikkat çekmeyi başarırken güzelliği ile göz doldurdu.
5
Yürek hoplatan derin göğüs dekolteli bir elbise giyen Demi Rose, mekan çıkışında aracına binerken frikik vermemeye özen gösterdi.
6
Dekoltesini eliyle koruma altına alan Demi Rose, kıyafeti nedeniyle objektiflere frikik vermemek için büyük çaba harcadı.
7
Frikik vermeden aracına binmeyi başaran Demi Rose, takdir topladı.
8
9
10
11
12

YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek