Son Dakika Haberleri: Fenomen Güzel, Derin Göğüs Dekoltesini Zor Zapt Etti!

Fenomen Güzel, Derin Göğüs Dekoltesini Zor Zapt Etti!

3 ay önce

Londra'da düzenlenen bir Cadılar Bayramı partisine katılan 23 yaşındaki Demi Rose, iddialı kıyafet tercihiyle yine tüm gözleri üzerine topladı. Cesur ve derin göğüs dekolteli elbise giyen Demi Rose, aracına bineceği sırada çok titiz davranarak frikik vermemeye çalıştı.

1
İşte Demi Rose'un kıyafetiyle zor anlar yaşadığı o fotoğraflar...
2
Sosyal medyada fenomen olan ardından hayallerinin mesleği modelliği yapmaya başlayan Demi Rose, her gece bir partide geziyor.
3
Yoğun çalışma programından geriye kalan boş vakitlerini gece gezmelerine ayıran Rose, en son Londra'daki bir gece kulübünün çıkışında kameralara yansıdı.
4
Londra'da bir gece klubünde düzenlenen Cadılar Bayramı partisine katılan 23 yaşındaki çekici model kıyafet tercihiyle dikkat çekmeyi başarırken güzelliği ile göz doldurdu.
5
Yürek hoplatan derin göğüs dekolteli bir elbise giyen Demi Rose, mekan çıkışında aracına binerken frikik vermemeye özen gösterdi.
6
Dekoltesini eliyle koruma altına alan Demi Rose, kıyafeti nedeniyle objektiflere frikik vermemek için büyük çaba harcadı.
7
Frikik vermeden aracına binmeyi başaran Demi Rose, takdir topladı.
8
9
10
11
12

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyanın En Güzel Köpeğiydi, Ölümü 17 Milyon Takipçisini Yasa Boğdu Çocuklar Duymasın'ın Sekreter Yasemin'i Bakın Şimdi Ne Yapıyor! Aynı Erkeği Paylaşan Kız Kardeşler, Aynı Anda Hamile Kalmak istiyor! Dünya Sağlık Örgütü Açıkladı: 250 Bin Kişinin Ölümüne Neden Olacak Dünyanın En Ateşli Pilotu Instagram Pozlarıyla Mest Ediyor