Fenomen güzelden ilginç yardım kampanyası! Çırılçıplak soyunup 24 saat canlı yayın yaptı - Son Dakika

Fenomen güzelden ilginç yardım kampanyası! Çırılçıplak soyunup 24 saat canlı yayın yaptı

13.12.2019 10:55

22 yaşındaki sosyal medya fenomeni, evsiz ve yardıma muhtaç olanlara para toplamak için 24 saat çırılçıplak yayın yapıp 1400 Sterlin topladı.

1
Ünlü Instagram modeli 22 yaşındaki Gemma McCourt, Noel'de evsizlere bağışlanmak üzere başlattığı kampanya için OnlyFans hesabında çırılçıplak soyundu.
2
OnlyFans hesabı, sadece kullanıcılarının abonelerine özel içerik (fotoğraf,video) paylaşmasını sağlayan bir hizmet sayfası. Bu sayfayı görebilmek için kullanıcılarının sayfasına abone olması ve bir miktar para ödemesi gerekiyor.
3
Çırılçıplak soyunan Gemma McCourt, duşta kamera karşısına geçti, yemek yedi, dans etti...
4
24 saatlik bir yardım fonu ilan eden Gemma McCourt, Twitter'daki 62 bin, Instagram'daki 16 bin takipçisini en iyi bir şekilde kullanmayı başardı.
5
Twitter ve Instagram hesaplarında 80 bini aşkın takipçisi olan Gemma McCourt, 24 saat boyunca toplanan tüm paranın evsizlere verileceğini duyurdu.
6
22 yaşındaki genç kadın, sosyal medya üzerinden ilk kez canlı yaparken toplanan her 29 Sterlinin Noel kutlamasındaki bir kişilik para olduğunu da aktardı.
7
Kullanıcılardan biri, "Evsizlere yardım için harika bir iş yapıyorsun, umarım bu Noel'de çok para toplarsın" yazdı.
8
Bir diğeri ise kız arkadaşı olduğunu ancak böyle bir hayırseverliğe katılabileceği yorumunu paylaştı.
9
Gemma McCourt'un çok sayıda takipçisi çağrıya kısa sürede yanıt verdi ve bir günde 1400 Sterlin toplandı.
10
Genç modelle işbirliği yapan Crisis grubu, İngiltere çapındaki evsizlere yardım eden bir kuruluş.

Son Dakika Fenomen güzelden ilginç yardım kampanyası! Çırılçıplak soyunup 24 saat canlı yayın yaptı - Son Dakika


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı