Fenomen güzelden ilginç yardım kampanyası! Çırılçıplak soyunup 24 saat canlı yayın yaptı - Son Dakika

Fenomen güzelden ilginç yardım kampanyası! Çırılçıplak soyunup 24 saat canlı yayın yaptı

2 ay önce

22 yaşındaki sosyal medya fenomeni, evsiz ve yardıma muhtaç olanlara para toplamak için 24 saat çırılçıplak yayın yapıp 1400 Sterlin topladı.

1
Ünlü Instagram modeli 22 yaşındaki Gemma McCourt, Noel'de evsizlere bağışlanmak üzere başlattığı kampanya için OnlyFans hesabında çırılçıplak soyundu.
2
OnlyFans hesabı, sadece kullanıcılarının abonelerine özel içerik (fotoğraf,video) paylaşmasını sağlayan bir hizmet sayfası. Bu sayfayı görebilmek için kullanıcılarının sayfasına abone olması ve bir miktar para ödemesi gerekiyor.
3
Çırılçıplak soyunan Gemma McCourt, duşta kamera karşısına geçti, yemek yedi, dans etti...
4
24 saatlik bir yardım fonu ilan eden Gemma McCourt, Twitter'daki 62 bin, Instagram'daki 16 bin takipçisini en iyi bir şekilde kullanmayı başardı.
5
Twitter ve Instagram hesaplarında 80 bini aşkın takipçisi olan Gemma McCourt, 24 saat boyunca toplanan tüm paranın evsizlere verileceğini duyurdu.
6
22 yaşındaki genç kadın, sosyal medya üzerinden ilk kez canlı yaparken toplanan her 29 Sterlinin Noel kutlamasındaki bir kişilik para olduğunu da aktardı.
7
Kullanıcılardan biri, "Evsizlere yardım için harika bir iş yapıyorsun, umarım bu Noel'de çok para toplarsın" yazdı.
8
Bir diğeri ise kız arkadaşı olduğunu ancak böyle bir hayırseverliğe katılabileceği yorumunu paylaştı.
9
Gemma McCourt'un çok sayıda takipçisi çağrıya kısa sürede yanıt verdi ve bir günde 1400 Sterlin toplandı.
10
Genç modelle işbirliği yapan Crisis grubu, İngiltere çapındaki evsizlere yardım eden bir kuruluş.

Haber Yayın Tarihi: 13.12.2019 10:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri