Fenomen Hemşire Eleştirilere Sinirlendi - Son Dakika

Fenomen Hemşire Eleştirilere Sinirlendi

17.03.2017 12:24

1

Instagram'da yaptığı paylaşımlarla fenomen haline gelen 23 yaşındaki Tayvanlı hemşire Carina Linn, kendisini eleştirenlere "zavallılar" diyerek cevap verdi.

2

Instagram'da paylaştığı fotoğraflar sayesinde fenomen olup, "yürek hoplatan hemşire" ünvanı alan 23 yaşındaki Tayvanlı hemşire Carina Linn'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar beğeni rekorları kırıyor.

3

Instagram'da yaklaşık 150 bin takipçisi olan Tayvanlı hemşire Carina Linn'in, paylaştığı bikinili fotoğrafları takipçilerinden büyük beğeni alıyor.

4

Güzel hemşire, kendisini ünlü olmak için sosyal medya üzerinden açık fotoğraf paylaşmak ile suçlayanlara son paylaşımına eklediği notla cevap verdi.

5
İşte hemşirenin o notu:

İşte hemşirenin o notu:</p><p>

Hala hemşire olarak çalışmaktayım ve hangi hastanede çalıştığımı bana sormayın. Ünlü olmak için fotoğraf paylaşmıyorum, sadece fotoğraf paylaşmak beni mutlu ettiği için fotoğraf paylaşıyorum. Beni eleştirenler sadece başkalarının hayatına müdahale etmek isteyen zavallılardır.

6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Fenomen Hemşire Eleştirilere Sinirlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor