Festivale Katılmak İçin Dünyanın Her Yerinden Akın Ediyolar - Son Dakika

Festivale Katılmak İçin Dünyanın Her Yerinden Akın Ediyolar

06.10.2014 14:32

1
İtalyan Apleri'nde Monte Piana'da gerçekleştirilen Uluslarlarası Highline Meeting Festivali bu yıl 3. kez düzenlenmiş. Dünyanın her yanından çeşitli ip yürüyüşçülerine açık olan bu festival gerek içeriği, gerekse yaşamsal alan tasarımı açısından aklımıza gelenler diğer festivallerden oldukça farklı.

2
Katılımcılar, zamanlarının çoğunu Alpler'e gerili tightrope denen bir ipin üstünde geçiriyorlar. Slackline denen ipin üzerinde dengede durdukları ve yürüdükleri için kendilerine "slacker" diyen doğa sporcularının katıldığı bir festival bu.

3
Festivalin ilgi çekici ve uzaktan oldukça keyifli görünen bir diğer özelliğiyse katılımcıların zamanlarının çoğunu bu ip üstündeki rengarenk hamaklarda geçiriyor olmaları. Yoga yapmak, dinlenmek, sosyalleşmek ve uyumak için de kullandıkları yer yine bu ipler oluyor.

4
İpler üzerine kurulu hamaklarda müzik yapan ve dinlenen insanlar sayesinde ortaya tedirgin edici, ancak eğlenceli görüntüler çıkıyor.

5
Mutfağı, barı, yoga atölyeleri ve keyifli müzikleriyle diğer festivallerden hiçbir eksiği olmayan Highline Meeting'de çiftli yamaç paraşütü yapma imkanı da bulunuyor. İşte o fotoğrfalar...

6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Festivale Katılmak İçin Dünyanın Her Yerinden Akın Ediyolar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement