Fikret Orman Yasak Dinlemedi - Son Dakika

Fikret Orman Yasak Dinlemedi

12.07.2014 10:31

1
Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın şoförü, Bebek'te aracını park edecek yer bulamayınca ilginç bir yola başvurdu; VIP minibüsü üzerine tepe lambası koyarak otobüs durağına park etti.

2
Fikret Orman, önceki akşam Bebek'te Beşiktaş'ın efsane kadrosunda yer alan eski futbolculardan Rıza Çalımbay ve Gökhan Keskin'le bir araya geldi.

3
Şoförü, iftar saatinde VIP minibüsünü park edecek yer bulamayınca ilginç bir yola başvurdu. Aracı otobüs durağına bırakan şoförün minibüs üzerine tepe lambası yerleştirmesi dikkat çekti.

4
Ancak bu durum, durağa yanaşamayan halk otobüslerinin yolcuları yol ortasında indirmesine ve trafiğin tıkanmasına yol açtı.

5
Orman, Bebek Kahvesi'nde buluştuğu Çalımbay ve Keskin'le yaklaşık dört saat sohbet etti. Çıkışta da fotoğraflarını çeken gazetecilere "Burada da mı çekiyorsunuz? Siz de nereden çıktınız?" diye tepki gösterdi.

6
2012 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından bir genelge yayınlatılmış ve tepe lambalarının ambulans, itfaiye, polis ve korunan araçlar dışında kullanımı yasaklanmıştı.

Son Dakika Fikret Orman Yasak Dinlemedi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor