Fikret Orman Yasak Dinlemedi - Son Dakika

Fikret Orman Yasak Dinlemedi

6 yıl önce

1
Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın şoförü, Bebek'te aracını park edecek yer bulamayınca ilginç bir yola başvurdu; VIP minibüsü üzerine tepe lambası koyarak otobüs durağına park etti.

2
Fikret Orman, önceki akşam Bebek'te Beşiktaş'ın efsane kadrosunda yer alan eski futbolculardan Rıza Çalımbay ve Gökhan Keskin'le bir araya geldi.

3
Şoförü, iftar saatinde VIP minibüsünü park edecek yer bulamayınca ilginç bir yola başvurdu. Aracı otobüs durağına bırakan şoförün minibüs üzerine tepe lambası yerleştirmesi dikkat çekti.

4
Ancak bu durum, durağa yanaşamayan halk otobüslerinin yolcuları yol ortasında indirmesine ve trafiğin tıkanmasına yol açtı.

5
Orman, Bebek Kahvesi'nde buluştuğu Çalımbay ve Keskin'le yaklaşık dört saat sohbet etti. Çıkışta da fotoğraflarını çeken gazetecilere "Burada da mı çekiyorsunuz? Siz de nereden çıktınız?" diye tepki gösterdi.

6
2012 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından bir genelge yayınlatılmış ve tepe lambalarının ambulans, itfaiye, polis ve korunan araçlar dışında kullanımı yasaklanmıştı.

Haber Yayın Tarihi: 12.07.2014 10:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Kenan Doğulu'nun klibinde birkaç saniye gözükmüştü, şimdilerde Türkiye'nin hayran olduğu isim! Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi

Son Dakika Haberleri