Son Dakika Haberleri: Fil Turistlerin Arabasını Devirdi

Fil Turistlerin Arabasını Devirdi

8 yıl önce

1
Güney Afrika'da tatil yapan yeni nişanlı bir çift Doğal Yaşam Parkında gezerken beklenmedik bir kaza yaşadı. Yollarına çıkan fil arabalarını ters çevirdi.

2
Güney Afrika'da bulunan Kruger Doğal Yaşam Parkı'nda arabalarıyla gezen Chris Hare ile nişanlısı Helen Jennings önlerine çıkan filin saldırısına uğradı.


3
Olay anı o sırada parkı gezmekte olan turist Vasti Fourie tarafından görüntülendi.


4
Daily Mail gazetesinin haberine göre dişini araca geçiren fil içindeki turistlerle birlikte otomobili havaya kaldırıp ters çevirdi.


5
Fil, etraftakilerin şaşkın bakışları arasında arabayı o şekilde bırakarak yoluna devam ederken İngiliz turistler olaydan yara almadan kurtuldu.


6
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 16.11.2012 09:46 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular