Film Gerçek Oldu! - Son Dakika

Film Gerçek Oldu!

13.05.2013 17:27

Ölümcül hastalığa yakalanan kadın, ölmeden kocasına eş arıyor

1
Yıllar önce Hülya Koçyiğit ve Çetin Tekindor'un oynadığı 'Yavrularım' isimli film gerçek oldu.
2
Batman'da beynindeki tümör ve epilepsi hastalığı nedeniyle hayatından endişe eden 34 yaşındaki 4 çocuk annesi Kıymet Nilüfer, ölmeden çocuklarına ve eşine bakabilecek iyi bir üvey anne arıyor.
3
Ankara Hacettepe Üniversitesi'nde üç ayda bir tedavi görmesi gereken genç kadın, maddi durumlarının iyi olmadığı gerekçesiyle tedavisini yarım bıraktığını belirtti.
4
Uyuduğu zamanlarda çocuklarının başucuna gelip, yaşayıp yaşamadığını kontrol ettiklerini kaydeden anne Nilüfer, "Beynimdeki tümör nedeniyle başlayan ağrılarımı gören çocuklarım oldukça üzülüyor. Bazı zamanlar ağrılarım nedeniyle uzanıyorum. Çocuklarım kulaklarını ağzımın önüne verip nefes alıp almadığımı kontrol ediyorlar. Öldüğümü zannediyorlar. Böyle bir acının tarifi yapılmaz. Onların bu duruma şahit olması beni çok üzüyor" dedi.
5
Son zamanlarda ağrılarının git gide çoğaldığını belirten anne Kıymet Nilüfer, "Çocuklarıma iyi bakamıyorum, ilgilenemiyorum. Her geçen gün ağrılarım artıyor. Bu nedenle çocuklarımı iyi annelik yapabilecek birine emanet etmeyi düşünüyorum. Güvenebileceğim bir insan arayışı içerisindeyim. Bunu kendi ellerimle yapacağım. Çünkü hayatımdan endişe ediyorum" diye konuştu.
6
Yakalandığı hastalıktan bu yana eşinin kendisine çok destek olduğunu dile getiren Kıymet Nilüfer, 15 yıllık eşinin kendisi için büyük fedakarlık yaptığını şöyle ifade etti, "Kocamın neyi varsa tedavim için harcadı. Ama artık tedaviye harcayacak paramız kalmadı.'
7
Benzer bir hikayenin işlendiği 'Yavrularım' isimli filmde, Hülya Koçyiğit tarafından canlandırılan Seher karakteri, yakın zamanda öleceğini öğrenir ve çocuklarına bakabilecek iyi aileler arar.
8
Çetin Tekindor'un baba rolünde canlandırdığı Cemal karakteri, eşinin bu durumu karşısında kendini içkiye verir.
9
Kocasının, kendisi öldükten sonra çocuklarına bakamayacağını anlayan anne, yavrularını başka ailelere evlatlık verir.
10
11
12
13
14

Son Dakika Film Gerçek Oldu! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı