Filmden İlk Kareler - Son Dakika

Filmden İlk Kareler

05.10.2010 00:42

1
Merve Yurtyapan'ın haberine göre; yönetmen Yavuz Turgul, 'Av Mevsimi' filminde sinemaseverlerin karşısına farklı bir Cem Yılmaz çıkaracak. 10 Aralık'ta vizyona girecek filmde Yılmaz, diğer filmlerinin aksine, hayli ciddi bir performans sergiliyor.
2
Ünlü komedyen; Şener Şen'le birlikte bir cinayeti aydınlatmaya çalışan kirli sakallı, 'Deli' lakaplı bir polisi canlandırıyor. Film, fragmanında gerilim dozu yüksek sahneleriyle de dikkat çekiyor.
3
'Av Mevsimi'nde Şener Şen'le başrolleri paylaşan Cem Yılmaz; filmde 'Deli' lakaplı bir komiseri oynuyor. Filmin fragmanında Yılmaz, önceki filmlerinin aksine komik değil, ciddi halleriyle dikkat çekiyor.
4
Film için kirli sakal bırakan ünlü komedyen, daha önce yaptığı açıklamada "Şener Şen'le Cem Yılmaz bir araya geliyor" diye kimse bizden komedi filmi beklemesin" demişti. 'Av Mevsimi'nin fragmanı da Yılmaz'ın bu sözlerini doğrular nitelikte.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Filmden İlk Kareler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi Adriana Lima'dan gizemli paylaşım! Yeni aşka yelken açtığını böyle duyurdu Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda