Filmlerde Rol Alabilmek Uğruna Testereyle Kolunu Kesti! - Son Dakika

Filmlerde Rol Alabilmek Uğruna Testereyle Kolunu Kesti!

Oyuncu olmak uğruna bir sürü şey yapan oldu ama kolunu keseni biz de ilk defa duyuyoruz. Todd LaTourrette 17 yıl önce oyunculuk yapabilmek için kendi kolunu kestiğini itiraf etti..

1
Aktörlük yapan ve rolleri kapmak için savaş gazisi olduğunu söyleyerek çevresini kandıran Todd, bu dehşet verici olayın yaşadığı bir psikolojik kriz sırasında yaşandığını söyledi.
2
Bipolar bozukluk hastalığından muzdarip olan Todd, eğlence endüstrisinde iş bulmak için senelerce savaş gazisi gibi davrandı.
3
Todd, bu ilginç itirafı ABD'li televizyon kanalı KOB TV'ye yaptı.
4
Kanala konuşan Todd, "Elimi bir testere ile ayırdım." diyerek yıllarca sakladığı gerçeği açıkladı..
5
Ayrıca film endüstrisinin onu farklı gördüğünü ve bu sebeple sevdiğini söyleyen Todd, "İşe alınmak için savaş gazisiyim diye yalan söylediğimde bana inandılar." diye aktardı.
6
Ayrıca film endüstrisinin onu farklı gördüğünü ve bu sebeple sevdiğini söyleyen Todd, "İşe alınmak için savaş gazisiyim diye yalan söylediğimde bana inandılar." diye aktardı.
7
Kolunu kestiği için kendisini "haysiyetsiz" olarak tanımlayan Todd, "Bunu yaparak kariyerimi bitiriyordum." Todd, yaşadığı trajedi sonrasında kendisiyle aynı psikolojik rahatsızlığı yaşayan başka hastalara yardım edeceğini söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 03.11.2018 11:37

Son Dakika Filmlerde Rol Alabilmek Uğruna Testereyle Kolunu Kesti! - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor