Filtre işini iyice abarttı! Fatih Ürek'in son paylaşımını gören gözlerine inanamadı - Son Dakika

Filtre işini iyice abarttı! Fatih Ürek'in son paylaşımını gören gözlerine inanamadı

Çok sık botoks yaptıran sunucu Fatih Ürek son paylaşımında Photoshop'u da fazla kaçırınca sosyal medya kullanıcılarının diline düşmekten kurtulamadı. Seda Sayan'la selfie pozunu paylaşan Ürek'e takipçileri "Tavşan kardeşler" gibi tuhaf yorumlar yaptı.

1
Kanal D'de yayınlanan Gelinim Mutfakta isimli programda uzun süredir sunuculuk yapan Fatih Ürek, şu sıralar tatilin tadını çıkarıyor.
2
Dostlarıyla olan tatil fotoğraflarını sık sık sosyal medya hesabından paylaşan tecrübeli sunucu son olarak yakın dostu Seda Sayan'la bir fotoğraf paylaştı.

3
Ürek'in "Çok özlemişim canım benim" notuyla paylaştığı fotoğrafı gören sosyla medya kullanıcıları paylaşıma bir kez daha bakma ihtiyacı hissetti.

4
Filtreyi fazla kaçıran Ürek'in Seda Sayan'la aşırı benzerliği takipçilerini şaşkınlığa uğrattı.
5
İkilinin pozunda özellikle dişlerin aynı olması "Tavşan kardeşler" gibi tuhaf yorumların gelmesine neden oldu.

6
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı