First Lady'ye Asker Tacizi - Son Dakika

First Lady'ye Asker Tacizi

13.04.2011 11:54

1
Fransa destekli darbe sonrası Fildişi devlet başkanının eşi Simone, askerler tarafından taciz edildi.
2
Fildişi Kıyısı makamları, Pazartesi günü gözaltına alınan ülkenin devrik devlet başkanı Laurent Gbagbo'nun bir evde gözaltında tutulacağını bildirdi.
3
Adalet Bakanı Jeannot Ahussu-Kuadiosına yaptığı yazılı açıklamada, "adli soruşturma açılıncaya kadar, bay Laurent Gbagbo ve bazı arkadaşları ev gözaltısında tutulacaklar" ifadesini kullandı.
4
Ahussu-Kuadiosına, Gbagbo'nun arkadaşlarının "kimler" olduğu ve Gbagbo'yla birlikte "nerede" gözaltında bulunucakları konusunda ise bilgi vermedi. Fildişi Kıyısı'nın gözaltına alınan devrik devlet başkanı Laurent Gbagbo'nun, hala Abidjan'daki Golf adlı otelde bulunduğu belirtiliyor.

5
Fransız ordusunun desteğiyle direndiği sığınağından pijamalarıyla çıkartılarak tutuklanan batı Afrika ülkelerinden Fildişi Sahili'nin yenik lideri Laurent Gbagbo'nun eşi Simone'a tacizde bulunuldu.
6
Ülkedeki iç savaşın galip tarafı Alassane Ouattara'ya bağlı askerler, Abidjan kenti dışındaki otele götürdükleri Gbagbo ve eşi Simone'a kameralar önünde taciz etti, kadının elbisesinin askılarını indirerek hatıra pozu verdiler.
7
Eşinin yanında, bitkin ve dağınık bir halde yerlerde sürüklenen kadının bu görüntüleri, uluslararası ajanslar tarafından dünya medyasına servis edildi.
8
Simone Gbagbo, son 10 yıllık iktidarları döneminde en çok konuşulan isimlerin başında geliyor. Halk arasında adı korkuyla anılan first lady hakkında, 'gücünü cadılardan aldığı' yönünde efsaneler de dolaşıyor.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika First Lady'ye Asker Tacizi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement