Fit vücuduyla yıllara meydan okuyan Yeşilçam'ın 57'lik güzelinden bir bikinili poz daha - Son Dakika

Fit vücuduyla yıllara meydan okuyan Yeşilçam'ın 57'lik güzelinden bir bikinili poz daha

21.06.2020 14:32

Yeşilçam'ın Çalıkuşu Aydan Şener, genç kızlara taş çıkaran fiziği ile yıllara meydan okuyor. Geçtiğimiz günlerde paylaşımlarında "Filtre kullanmam, samimiyetsiz buluyorum" sözleriyle gündeme gelen ünlü oyuncu yeni bir bikini paylaşımı ile daha dikkat çekti. Paylaşımı gören takipçileri, 57 yaşındaki oyuncuya "Tek kelime ile muhteşemsiniz" gibi yorumlar yaptı.

1
Çalıkuşu filmi ile Yeşilçam'a damga vuran oyuncular listesine adını yazdıran ünlü oyuncu Aydan Şener, yine sosyal medyayı salladı. Bikinili pozunu paylaşan Şener yıllara meydan okuyan görüntüsüyle hayran bıraktı.
2
Rengarenk bikinisi ile göz dolduran güzel oyuncunun, elindeki fularla karın bölgesini kapatarak poz vermesi, bir takipçinin gözünden kaçmadı. Takipçi, "Çalıkuşu demek yeterli sanırım hala ne kadar hanım. Foto çekinirken bile mükemmel bir adap var, işte sizi siz yapan unsur. Tüm sır fotoğrafta gizli. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum büyük oyuncu ve sanatçı kadın." diyerek usta oyuncuya övgüler yağdırdı.
3
57 yaşında olmasına rağmen güzelliğiyle çok konuşulan Şener, "Ufak tefek dokunuşlar tabii ki var, botoks gibi... Zaten ilk botoksu 40 yaşından sonra yaptırdım. Onun dışında hiç estetiğim yok" demişti.

4
Geçtiğimiz günlerde bikinili fotoğrafları hakkında da konuşan Şener, "Her sene bir mayolu poz paylaşabilirim, eğleniyorum; hoşuma gidiyor. Yadırganmıyor da. Çekiyorum, koyuyorum; düşünürsem koyamam, utanırım. Photoshop, filtre kullanmam samimiyetsiz buluyorum" dedmişti.
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Fit vücuduyla yıllara meydan okuyan Yeşilçam'ın 57'lik güzelinden bir bikinili poz daha - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement