Fiziği ile Herkesi Şaşırtan 5 Çocuk Annesinin 13 Fotoğrafı - Son Dakika

Fiziği ile Herkesi Şaşırtan 5 Çocuk Annesinin 13 Fotoğrafı

08.02.2017 10:37

1
Instagram'daki takipçileri 26.000'den fazla sayıya ulaşan Simone'ın fiziği, eşlerinin de bu şekilde zayıflamasını isteyen erkeklerin dikkatini son zamanlarda daha çok çekmeye başladı.

2
35 yaşındaki Simone Gately squat yaparak veya bebek arabasını iterek çocuklarının da desteğiyle mükemmel bir vücuda sahip oldu. Hamilelikleri boyunca 114 kilo alan beş çocuk annesi süper fit model, sabah 5'te uyanıp bir saat koşarak ve düzenli spor yaparak vücudunu nasıl şekle soktuğunu anlattı.

3
"Instagram'dan hamilelik dolayısıyla kilo alan eşleriyle ilgili endişelenen erkeklerden mesajlar alıyorum. Eşleri bebek isteyen fakat vücutlarının şeklinin bozulacağından endişe eden insanlar da oluyor."

4
"6 ay önce Instagram hesabı açtığımda aralarında çok yakından bilinen ve çok sevgi dolu anneler olan birçok ünlü karınları konusunda ne yapmaları, ne yapmamaları, ne yemeleri konusunda tavsiye istediler."

5

"Minyon bir yapım var ve kısayım. Dolayısıyla ilk hamileliğimde 38 kilo aldığımda kendimi gerçekten çok ağırlaşmış hissettim. Kilo vermenin özellikle ilgilenmeniz gereken çocuklarınız olduğunda ne kadar da zor olduğunu biliyorum. Dolayısıyla bütün anneler gibi aradaki dengeyi kurmaya çalışıyorum."

6
Bunun yanı sıra, Simone çalışmalarını paylaşmaktan ötürü gayet mutlu. Spor yaparken hem çocuklarını spora teşvik ediyor, hem de onlarla eğlenceli vakit geçirebiliyor.

7

45 yaşındaki eşi Profesör Paul Gately ve çocukları 2 yaşındaki Minnie, 5 yaşındaki India, 6 yaşındaki Blossom, 7 yaşındaki Chester ve 9 yaşındaki Summer hepsi beraber spor yapıyorlar. İki ebeveyn de çocuklarını erken yaştan uzun mesafeleri yürümeye alıştırıyor bir bakıma.

8
"Çalışırken çocukları bile ağırlık olarak kullanıyorum, ki bunu da gerçekten eğlenceli buluyorum. Onları sırtıma alarak squat yapıyorum."

9
Çocuk doğmadan önceki hallerine geri dönmek için tavsiyeler isteyenlere mümkün mertebe cevap vermeye çalışıyor genç kadın.
Çocuk doğmadan önceki hallerine geri dönmek için tavsiyeler isteyenlere mümkün mertebe cevap vermeye çalışıyor genç kadın.

"Hepsine çocuk doğurmanın kadın vücudu üzerinde gerçekten çok büyük etkilerini olduğunu, bütün doğumların ve hamileliklerin aynı olmamasına rağmen iyileşme sürecinin gerçekten sıkıntılı olduğunu anlatıyorum."

10
"Çocuk sahibi olmanın her şeyin üstünde olduğunu da söylüyorum. Bölgelerinin iyileşmesinin diğerlerine göre daha uzun zaman alabileceğini anlatıyorum.

"Dahası bu durumun yol açtığı ve kadınların üzerinde öz güven ve rahat hissetme konusunda önemli etkileri olan duygusal gelgitlerden bahsediyorum. Bazı annelerim emzirmeyi seçmesindeki mantığı anlattığımda bazı erkeklerin bunu anladığından emin değilim ama bu gerçekten önemli."

11
"Birçok kadının spor yapmaya hazır olmadığını söylüyorum ve ihtiyacı olan zamana sahip olması gerektiği konusunda da ayrıcalıklı olması gerektiğini savunuyorum."

12
"Eşinin kendini daha öz güvenli hissetmesini sağlamak istiyorlarsa, güçlü bir destek ağı oluşturmak işe yarayacaktır."

13
"Bunun yanı sıra yeni doğmuş bebeğiyle zaman geçirebilmesi için de fırsat verilmesi gerekiyor. Sonrasında spor yapmaya başlamak isterse, alacağı destek gerçekten önemlidir."

Son Dakika Fiziği ile Herkesi Şaşırtan 5 Çocuk Annesinin 13 Fotoğrafı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı