Son Dakika Haberleri: Florence Kasırgası Sonrasında Korkunç Görüntüler Ortaya Çıktı

Florence Kasırgası Sonrasında Korkunç Görüntüler Ortaya Çıktı

27 gün önce

ABD'nin doğu yakasını etkisi altına alan Florence Kasırgası hayatı felç etti. Suların çekilmesiyle Kuzey Carolina eyaletinin korkunç bilançosu ortaya çıktı.

1
Florence kasırgası etkisiyle oluşan sel sularıyla geldikleri tahmin edilen onlarca ölü balık otoyola vurdu. Kasırga, bölgeyi vurduğundan beri 5.500 domuz ve 3.4 milyon kümes hayvanının telef olduğu açıklandı.
2
Panderlea İtfaiye Teşkilatı'ndan yapılan açıklamada, "Bölgede Florence Kasırgası'nın neden olduğu büyük seller sonucu doğal ortamlarından taşınan balıklar, suların çekilmesi ile birlikte otoyola saçılmış" denildi.
3
43 kişinin hayatını kaybettiği kasırgada pek çok eve elektrik verilemedi ve bölge sakinleri evlerini terk etmek zorunda kaldı.
4
Kasırganın şuana kadar ABD ekonomisine verdiği zarar 38 ila 50 milyar dolar arasında olduğu belirtiliyor. Sigorta şirketlerinin ise hasarın sadece 1.7 milyar ila 5 milyar arasında bir rakamı karşılayabileceği öngörülüyor.
5
Kuzey Carolina eyaletindeki bir doğalgaz santralinin de güvenlik gerekçesiyle kapatıldığı duyuruldu.
6
Kuzey Karolina'nın 17 ilçesinde yüzlerce yol kapatılmış durumda. Yetkililer ise sürücüleri özel araçlarını kullanmamaları konusunda uyarıyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel Yıldızın Yardım Gecesine Giydiği Dekolte Ağızları Açık Bıraktı Prens Harry'nin Parmağından Çıkarmadığı Yüzüğün Sırrı Ortaya Çıktı! Dans, Dövüş, Kostüm Ne Ararsan Burada! Dünyanın En Çılgın Müzik Festivalinden Kareler Ünlü Futbolcunun Sevgilisinden İlginç İtiraf: En Büyük Hobim Soyunmak Bu Eve Girmek Yürek İster! 2 Bin Ölünün Olduğu Mumya Evine Akın Ediyorlar