Son Dakika Haberleri: Florence Kasırgası Sonrasında Korkunç Görüntüler Ortaya Çıktı

Florence Kasırgası Sonrasında Korkunç Görüntüler Ortaya Çıktı

3 ay önce

ABD'nin doğu yakasını etkisi altına alan Florence Kasırgası hayatı felç etti. Suların çekilmesiyle Kuzey Carolina eyaletinin korkunç bilançosu ortaya çıktı.

1
Florence kasırgası etkisiyle oluşan sel sularıyla geldikleri tahmin edilen onlarca ölü balık otoyola vurdu. Kasırga, bölgeyi vurduğundan beri 5.500 domuz ve 3.4 milyon kümes hayvanının telef olduğu açıklandı.
2
Panderlea İtfaiye Teşkilatı'ndan yapılan açıklamada, "Bölgede Florence Kasırgası'nın neden olduğu büyük seller sonucu doğal ortamlarından taşınan balıklar, suların çekilmesi ile birlikte otoyola saçılmış" denildi.
3
43 kişinin hayatını kaybettiği kasırgada pek çok eve elektrik verilemedi ve bölge sakinleri evlerini terk etmek zorunda kaldı.
4
Kasırganın şuana kadar ABD ekonomisine verdiği zarar 38 ila 50 milyar dolar arasında olduğu belirtiliyor. Sigorta şirketlerinin ise hasarın sadece 1.7 milyar ila 5 milyar arasında bir rakamı karşılayabileceği öngörülüyor.
5
Kuzey Carolina eyaletindeki bir doğalgaz santralinin de güvenlik gerekçesiyle kapatıldığı duyuruldu.
6
Kuzey Karolina'nın 17 ilçesinde yüzlerce yol kapatılmış durumda. Yetkililer ise sürücüleri özel araçlarını kullanmamaları konusunda uyarıyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR (1)


Diğer Galeriler

Akrabalıklarıyla Şaşırtan Ünlüler İki Ülkenin Sınır Çizgisi Bu Otelin Ortasından Geçiyor! İşte En İlginç Sınır Noktaları! Yurdum İnsanından Süper İcat: Doğalgaz Faturasını Düşüren Don! Sadece Kulaklarını Deldirmek İstemişti Başına Gelmeyen Kalmadı! Konya'nın Yöresel Lezzetlerinden Olan Akide Şekeri Turistlerin Yoğun İlgisi İle Karşı Karşıya!