Flört ettiği adamın ciddi ilişki teklifini kabul etmeyen genç kız, korkunç şekilde can verdi! - Son Dakika

Flört ettiği adamın ciddi ilişki teklifini kabul etmeyen genç kız, korkunç şekilde can verdi!

06.11.2019 09:11

ABD'de yaşayan Haley Anderson isimli genç kız, flört ettiği gencin ciddi ilişki teklifini kabul etmeyince boğularak öldürüldü.

1
Üniversite öğrencisi Haley Anderson ile flört eden Orlando Tercero isimli adam, genç kıza artık ciddi bir ilişki istediğini ve flört sürecinin sonlanması gerektiğini söyledi ancak Anderson bunu istemedi.

2
Çift, Orlando Tercero'nun Binghamton kentindeki evinde konuşurken tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Reddedilmeyi gururuna yediremeyen Orlando, genç kızın boğazına sarıldı.

3
Talihsiz genç kız, Orlando Tercero'nun kollarında bir süre çırpındıktan sonra can verdi.

4
Katil, cinayeti işledikten hemen sonra anavatanı Nikaragua'ya kaçtı. ABD, Nikaragua'ya Orlando'nun iadesi için talepte bulundu ancak Nikaragua, katili geri vermedi. Bunun üzerine duruşma, Nikaragua'da görülmeye başlandı.
5
Video bağlantısıyla gerçekleşen duruşma, ABD medyası ve genç kızın yakınları tarafından dikkatle izlendi.
6
Toplam 17 tanık, genç kızın, kıskançlık meselesi yüzünden öldürüldüğünü, Haley'in eski sevgilisiyle iletişimde olmasının Orlando'yu çıldırttığını anlattı.
7
Olaya dair dikkat çeken bir detay ise katilin hapse girmemek için deli taklidi yapması oldu. Ancak uzmanlar tarafından hazırlanan raporda, Orlando Tercero'nun rol yaptığı ve zanlının akıl sağlığının gayet yerinde olduğu belirtildi.
8
Kızının katilinin en ağır cezayı almasını isteyen acılı anne, "Kızım asla 40'lı ya da 50'li yaşlarını göremeyecek!" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

9
Orlando Tercero, ABD'ye giriş yaptığı takdirde tutuklanacak ve ikinci derecede adam öldürmekten yargılanacak.

10
ABD'nin Binghamton kenti, korkunç bir cinayetle sarsıldı. Haley Anderson isimli genç kız, flört ettiği gencin ciddi ilişki teklifini geri çevirince canından oldu.

Son Dakika Flört ettiği adamın ciddi ilişki teklifini kabul etmeyen genç kız, korkunç şekilde can verdi! - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • demir adam: cinayetler idamla sonuçlanıyor abd de sen afdan bahsediyosun bilgin yok onu anlarımda neden çok bildiğini sanıyorsun o kötü işte 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

"Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt 85 milyon yaşında! Dünyanın kayıp 8. kıtası Zelandiya'nın şekli gün yüzüne çıktı Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı Kapıdan kovulsa bacadan giren yıldız futbolcu Gonzalı Higuain'in takıntısı, güzel modelin itirafıyla ortaya çıktı