Formula 1'in 89'luk eski patronunun 45 yaş küçük eşinden oğlu dünyaya geldi - Son Dakika

Formula 1'in 89'luk eski patronunun 45 yaş küçük eşinden oğlu dünyaya geldi

02.07.2020 10:59

Formula 1'in eski patronu Bernie Ecclestone, 89 yaşında 4. kez baba olma sevinci yaşadı. Ecclestone ve kendisinden 45 yaş küçük eşi Fabiana Flosi, bir erkek bebek sahibi oldular.

1
Spor dünyasının hızlı çapkınlarından olan Bernie Ecclestone 4. kez baba oldu. Yaklaşık 25 dakika süren doğum sonrası bebeklerini kucaklarına alan çift, çocuklarına Ace ismini verdiler.

2
Ekim ayında 90 yaşına girecek olan Ecclestone, "Ace adında bir oğlumuz oldu. Çok gururlu ve mutluyum" diyerek duygularını dile getirdi.
3
F1'in eski patronunun eşi Fabiana Flosi de doğum sonrası yaptığı açıklamada, "Her şey çok kolaydı. Doğum 25 dakikada bitti. Tanrı'ya şükrediyorum" ifadelerini kullandı.
4
Koronavirüs pandemisi nedeniyle uzun süredir İsviçre'de bulunan çift, doğumun hemen ardından evlerine çekildiler.
5
Ace, Bernie Ecclestone'ın ilk erkek çocuğu olurken 89 yaşındaki yöneticinin 65 yaşında Deborah, 35 yaşında Tamara ve 31 yaşında Petra isminde üç kız çocuğu bulunuyor.
6
7
8

Son Dakika Formula 1'in 89'luk eski patronunun 45 yaş küçük eşinden oğlu dünyaya geldi - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti