Vicdansız Anne, İstediği Pozu Vermeyen 3 Yaşındaki Çocuğunu Tekmeledi - Son Dakika

Vicdansız Anne, İstediği Pozu Vermeyen 3 Yaşındaki Çocuğunu Tekmeledi

12.04.2019 12:49

Çinli bir anne, fenomen olması için çabaladığı 3 yaşındaki kızı Niu Niu'yu bir fotoğraf çekimi sırasında, yerinde durmadı diye tekmeledi.

1
Olay, 8 Nisan günü Doğu Çin'in Zhejiang Eyaletindeki Hangzhou kentinde gerçekleşti. Çekim esnasında oradan geçen bir vatandaşın kaydettiği görüntülerde 3 yaşındaki ufaklığın poz vermeyip, arkasını dönmesiyle annesi sinirleniyor ve sert bir şekilde tekme atıp, hırpalıyor.

2
Acımasız tekmenin ardından Niu Niu adlı kız çocuğu fotoğraf çekimine devam etti.
3
8 Nisan'da yüklenen video, Çin sosyal medyasında yayıldı ve 10 milyondan fazla kez izlendi.
4
Çin'in Twitter versiyonu olan Weibo'daki kullanıcılar, annenin hareketlerini sert bir şekilde kınadı.
Çinin Twitter versiyonu olan Weibodaki kullanıcılar, annenin hareketlerini sert bir şekilde kınadı.
Weibo kullanıcısı "Zavallı çocuk, sepeti nazikçe yere koydu ve tekmelendikten sonra şikayet bile etmedi. Kızınızdan özür dilemelisiniz, tamam mı? Ne kadar vicdansızsın!" Başka bir kullanıcı ise: Kalbim kızınız için gerçekten ağrıyor. Hayatlarının bu zamanının kaygısız olması gerekiyor, ama siz onu para kazanmak için kullanıyorsunuz. O bir araç değil."
5
Niu Niu'nun annesi Weibo hesabında bir özür diledi.
Niu Niunun annesi Weibo hesabında bir özür diledi.
Kızına zarar verme niyetinde olmadığını ve olay için "çok üzüldüğünü" söyledi, çocuk istismarı iddialarını reddetti. "Burada tekrar vurgularım, kızım benim en sevdiğim ve canımdır! Beijing News ile yapılan bir röportajda anne, videodaki olaylara yol açan koşulları anlattı. Niu Niu'nun sık sık yola doğru koştuğunu ve bu yüzden sinirlendiğini söyledi. Anne, "Sosyal medyada herkes, kızımı bu tekme ile çürüttüğümü söylüyor, ancak vücudunun herhangi bir yerinde bir çürük görebiliyor musunuz?" dedi.

6
Anne, anaokuluna gitmek için küçük olan Niu Niu'nun dönemsel olarak mankenlik yaptığını ve kıyafet modelliği için çocuklara ihtiyaç duyan ajanslar tarafından arandığını söyledi.
7

Son Dakika Vicdansız Anne, İstediği Pozu Vermeyen 3 Yaşındaki Çocuğunu Tekmeledi - Son Dakika


YORUMLAR (9)
  • beykozlu: çin adı ustunde haber baslıgını okudum sadece kesın çin dedım çin haberıymiş hiç şaşırmadım 1.4 mılyar ınsan var cınde bunların olması tabıı dogal degılmı ? herkes masum gunahsız olsa dunyada kımse suc ıslemese adam oldurmese haber nıtelıgı olarak ne vereceksınız ? dunya kuruldugundan berı hep olum cınayet hırsızlık tecavuz var kımse bıtmesını beklemesın cunku bıtmez vesselam Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement