Fotoğrafa dikkatli bakın! Acun'un paylaşımındaki kehanet söylentisi sosyal medyayı karıştırdı - Son Dakika

Fotoğrafa dikkatli bakın! Acun'un paylaşımındaki kehanet söylentisi sosyal medyayı karıştırdı

15.07.2020 16:01

Survivor 2020'de 5,5 ay süren macera sona erdi ve ipi göğüsleyen yarışmacı Cemal Can oldu. Sosyal medyada çok konuşulan Survivor'la ilgili tuhaf bir iddia gündeme geldi. Acun Ilıcalı'nın büyük finalden 2 gün önce yaptığı paylaşımda, yarışmacıların yaptıkları işaretlerden kimin şampiyon olacağını bildikleri iddia edildi. Söz konusu fotoğrafta parmaklar Cemal Can'ı gösteriyor.

1
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışması bu akşam sona erdi. Survivor takipçileri şampiyonun kim olacağını merak içerisinde bekledi.

2
Barış ile Cemal Can arasındaki SMS oyları açıklandı ve daha fazla oyu alarak Survivor 2020 şampiyonu seçilen isim Cemal Can Canseven oldu.

3
Survivor'ın büyük finali sosyal medyaya damga vururken, Acun Ilıcalı'nın 2 gün önce Barış, Yasin, Berkan, Cemal Can ile olan paylaşımındaki detay dikkat çekti.
4
Ilıcalı'nın "Dominik'te unutulmayacak bir 4'lü final yaşadık, bu akşam 3 isimle İstanbul yolcusuyuz. Oylama bu aksam, söz sizde, başarılar diliyorum" notuyla yaptığı paylaşımda yarışmacıların yaptıkları işaretler, şampiyonun önceden bilindiği iddiaların ortaya atılmasına neden oldu.

5
Son dörde kalan yarışmacılardan ilk olarak elenen isim Berkan oldu.
6
Son 3'e kalan Yasin'in elenmesinin ardından Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı arasında son bir oylama yapıldı.
7
Heyecanlı anların ardından Acun Ilıcalı gelen SMS oyları sonucunda Survivor 2020 şampiyonunun Cemal Can olduğunu açıkladı.
8
Barış Murat Yağcı ise büyük mücadeleyi ikinci olarak tamamladı. Sonuçların böyle olmasının ardından sosyal medya kullanıcıları. "Herkes kac¸ıncı olacagˆını go¨stermis¸ bir kac¸ gu¨n o¨ncesinde resmen" gibi yorumlar yaptı.

Son Dakika Fotoğrafa dikkatli bakın! Acun'un paylaşımındaki kehanet söylentisi sosyal medyayı karıştırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement