Fotoğrafa dikkatli bakın! Acun'un paylaşımındaki kehanet söylentisi sosyal medyayı karıştırdı - Son Dakika

Fotoğrafa dikkatli bakın! Acun'un paylaşımındaki kehanet söylentisi sosyal medyayı karıştırdı

Survivor 2020'de 5,5 ay süren macera sona erdi ve ipi göğüsleyen yarışmacı Cemal Can oldu. Sosyal medyada çok konuşulan Survivor'la ilgili tuhaf bir iddia gündeme geldi. Acun Ilıcalı'nın büyük finalden 2 gün önce yaptığı paylaşımda, yarışmacıların yaptıkları işaretlerden kimin şampiyon olacağını bildikleri iddia edildi. Söz konusu fotoğrafta parmaklar Cemal Can'ı gösteriyor.

1
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışması bu akşam sona erdi. Survivor takipçileri şampiyonun kim olacağını merak içerisinde bekledi.

2
Barış ile Cemal Can arasındaki SMS oyları açıklandı ve daha fazla oyu alarak Survivor 2020 şampiyonu seçilen isim Cemal Can Canseven oldu.

3
Survivor'ın büyük finali sosyal medyaya damga vururken, Acun Ilıcalı'nın 2 gün önce Barış, Yasin, Berkan, Cemal Can ile olan paylaşımındaki detay dikkat çekti.
4
Ilıcalı'nın "Dominik'te unutulmayacak bir 4'lü final yaşadık, bu akşam 3 isimle İstanbul yolcusuyuz. Oylama bu aksam, söz sizde, başarılar diliyorum" notuyla yaptığı paylaşımda yarışmacıların yaptıkları işaretler, şampiyonun önceden bilindiği iddiaların ortaya atılmasına neden oldu.

5
Son dörde kalan yarışmacılardan ilk olarak elenen isim Berkan oldu.
6
Son 3'e kalan Yasin'in elenmesinin ardından Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı arasında son bir oylama yapıldı.
7
Heyecanlı anların ardından Acun Ilıcalı gelen SMS oyları sonucunda Survivor 2020 şampiyonunun Cemal Can olduğunu açıkladı.
8
Barış Murat Yağcı ise büyük mücadeleyi ikinci olarak tamamladı. Sonuçların böyle olmasının ardından sosyal medya kullanıcıları. "Herkes kac¸ıncı olacagˆını go¨stermis¸ bir kac¸ gu¨n o¨ncesinde resmen" gibi yorumlar yaptı.

YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek