Fotoğraftaki askeri tanıdınız mı? Şimdilerde Türkiye'nin en ünlü isimlerinden biri - Son Dakika

Fotoğraftaki askeri tanıdınız mı? Şimdilerde Türkiye'nin en ünlü isimlerinden biri

24.10.2019 14:02

Her yaşı gelen erkek gibi ünlüler de zamanı gelince askere gitti. Peki fotoğraftaki Denizli 11'inci Piyade Tugay Komutanlığı Şube Yazıcısı Piyade Çavuşu, gözünüz bir yerden ısırdı mı?

1
Askerde çekildiği fotoğrafları Instagram'da seri halinde paylaşan isim ünlü şef Arda Türkmen'den başkası değil.
2
Askerde yaşadığı deneyimleri sevenleriyle paylaşan Türkmen, fotoğrafların altına şu notu yazdı;
3
"Uzun zamandır #tbt yapmıyordum. Bugünün #tbt si 2003 yılından. Karşınızda Denizli 11'inci Piyade Tugay Komutanlığı, 291'inci Kısa Dönem, S1 Personel Şube Yazıcısı Piyade Çavuş Arda Türkmen... Denizli, Aydın, Söke'ye bağlı birlikleriyle 24 saat kesintisiz mesaili şube...Acısıyla tatlısıyla, derdiyle tasasıyla, kederiyle, neşesiyle yaptık vatani görevimizi..."
4
"Bedelini gece nöbetinde, devriyesinde, mesaisinde ödediğimiz vatani görevimizi... Askere 73 kilo gidip 59 kilo dönmüştüm. Şaka gibi... Çook anılar biriktirdim askerlik görevimden... Bazıları acı kahve gibi kaldı damağımda..."
5
6
7
8
9

Son Dakika Fotoğraftaki askeri tanıdınız mı? Şimdilerde Türkiye'nin en ünlü isimlerinden biri - Son Dakika


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Seren Serengil'in "Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim" itirafı sosyal medyada yeniden gündem oldu 32 yaşındaki kadın "Su vereceğim" diye kandırdığı 14 yaşındaki çocuğu evine götürüp istismar etti Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı