Fotoğraftaki Bu Çok Ünlü Siyasetçiyi Tanıdınız mı? - Son Dakika

Fotoğraftaki Bu Çok Ünlü Siyasetçiyi Tanıdınız mı?

29.01.2018 13:52

Onlar hep bizim bildiğimiz hallerinde değillerdi... Onlarda askerliklerini yaparak Türkiye'ye olan vatan borçlarını ödediler. Türkiye'nin son dönemdeki en önemli gündemi Afrin Operasyonu. Türk askeri adeta tarihi yeniden yazıyor. Hal böyle olunca ülkenin, siyasetçisinden, sanatçısına, sporcusuna kadar herkes Türk askerine olan sonsuz desteğini ve güvenini paylaşmayı ihmal etmiyor. Son olarak öyle bir isim desteğini paylaştı ki fotoğrafı gören şaştı.

1
Gelin asıl konumuza bakalım. Bu ismin kim olduğunu tahmin edebiliyor musunuz? Cevap bir sonraki fotoğrafta...

2
MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
3
ZEKİ MÜREN
ZEKİ MÜREN
Mirasının büyük bir bölümünü Mehmetçik Vakfı'na bağışlayan Zeki Müren'in askerlik yılları, Ankara, 1957.

4
MEHMET ASLAN
MEHMET ASLAN
Oyuncu Mehmet Aslan, Instagram hesabından askerlik fotoğrafını paylaşıp " Deniz Er Eğitim Alayı İskenderun. Askerlik anısı olmayana gerçekten üzülüyorum! (terlik iznim göğsümde) Hey gidi be... #tbt" notunu düştü.

5
İşte bedelli, kısa dönem ve uzun dönem olarak vatani görevlerini tamamlayan ünlülerin askerlik fotoğrafları... Kerem Bursin.

6
AHMET ÇEVİK
AHMET ÇEVİK
Sene 1999 Kilis'te yaptım askerliğimi...Ülkemin ve devletimin bana ihtiyacı olduğu yerde ve görevde seve seve yer alacağımı bilmenizi isterim..Şehit olan bütün askerlerimize Allah'tan rahmet diliyorum...Son zamanlarda yaşanan olaylardan dolayı çok üzgünüm.

7
ALTAN GÖRDÜM
ALTAN GÖRDÜM
Ünlü oyuncu Altan Gördüm, askerlik fotoğrafını "Asker olmuştum piyade" notu ile sosyal medya hesabında paylaştı.

8
CENK EREN
CENK EREN
1986-1988 yılları arasında İzmir Narlıdere'de vatani görevini yapan ünlü şarkıcı Cenk Eren, o günlere ait bir fotoğrafını paylaşarak"Asker olmak, vatani görevini yapmak onurdur. 18 ay yaptık biz de ne mutlu... #tbt ise en alasından" notunu düştü.

9
AYDIN
AYDIN
Askerlik fotoğrafını sayfasında paylaşan Aydın, altına "Hani dalga geçersiniz, güler laf edersiniz ama bir sürü adamım diyene kapak olsun bu fotoğraf... "

10
11
12
ERKAN PETEKKAYA
ERKAN PETEKKAYA
13
KENAN KALAV
KENAN KALAV
14
NİHAT DOĞAN
NİHAT DOĞAN
Nihat Doğan askerlik fotoğrafını "askerlik zamanı Tunceli mazgirt bulgurcular yıl 1999" notuyla paylaştı.

15
HAKAN PEKER
HAKAN PEKER
55 yaşındaki Hakan Peker, askerlik fotoğrafını Instagram'da takipçileri ile paylaştı. Peker, yaklaşık 35 yıl önce çekilen fotoğrafının altına "Bahriyeli Hakan Peker Karamürsel Eğitim Merkezi. Rahmetli Tuğamiral Yaşar Önkal'ın şoförü" notunu düştü.

16
FATİH ÜREK
FATİH ÜREK
17
GENCO ERKAL
GENCO ERKAL
18
YILMAZ MORGÜL
YILMAZ MORGÜL
Yılmaz Morgül'le 20 sene önce düet yaparken çekilmiş fotoğraflarını Twitter'da paylaşarak Morgül'ün gerçek yaşını ortaya çıkaran ve sosyal medyayı sallayan ses sanatçısı Onur Akay, şimdi ise Morgül'ün hiçbir yerde olmayan askerlik fotoğrafını paylaştı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Fotoğraftaki Bu Çok Ünlü Siyasetçiyi Tanıdınız mı? - Son Dakika


Advertisement