Son Dakika Haberleri: Fotoğraftaki Genç Kızın Kim Olduğunu Duyan İnanamıyor!

Fotoğraftaki Genç Kızın Kim Olduğunu Duyan İnanamıyor!

6 ay önce

Gerek tarzları, gerek skandallarıyla gündemden düşmeyen dünyanın en çok konuşulan ailelerinden Kardashian'ların gözdesi Kim'in, eski fotoğraflarını görmüş müydünüz? İşte Kim Kardashian'ın estetiksiz halleri ve şöhret olma hikayesi...

1
2
3
4
5
6
7
2000'de ise şarkı yazarı Damon Thomas ile evlendi ancak evlilikleri uzun sürmedi ve 2004 yılında boşandı.

8
Daha sonra R&B sanatçısı Ray J ile çıkmaya başladı. Ray J ile bir seks kasedi ortaya çıktı. Kim Kardashian önce dava açsa da daha sonra Vivid Entertainment'la anlaşıp kasedin haklarını 5 milyon dolara sattı. 2007'de Ray J'den ayrılan Kardashian, Amerikan futbolcusu Reggie Bush ile çıkmaya başladı ancak ayrıldı.
9
10
11
Cindy Crawford, Selena Williams, Lindsay Lohan, Brandy gibi ünlülerin asistanlığını yaptı. 2003 yılında Paris Hilton'un asistanlığını yapmaya başladı. Aralarından su sızmayan ikilinin arasındakiler iş ilişkisinden çok arkadaşlığa dönüşmüştü. Kim Kardashian bu sayede önemli davetlerde yer alıyor ve kameralar önünde yer ediniyordu.

12
Ardından yıllarca sürecek reality show Keeping Up With The Kardashians başladı. Bu show sayesinde Kardashian ailesi kameraların önünde gösterişli hayatlarını yaşarken banka hesaplarını dolduruyorlardı.
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23Haber Yayın Tarihi: 13.05.2019 04:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti