Son Dakika Haberleri: Fotoğraftaki genç, şimdilerde Türkiye'nin en ünlü şarkıcılarından!

Fotoğraftaki genç, şimdilerde Türkiye'nin en ünlü şarkıcılarından!

4 ay önce

Ünlü şarkıcı Mazhar Alanson, 30 yılı aşkın süredir bir arada olduğu MFÖ grubunun yıllar öncesine ait fotoğraflarını, sosyal medya hesabından paylaştı.

1
Ünlü şarkıcı Mazhar Alanson, 30 yılı aşkın süredir üyesi olduğu ve Türkiye'nin önde gelen müzik gruplarından kabul edilen MFÖ'nün eski fotoğraflarını paylaştı. İşte usta sanatçı Alanson'un o paylaşımları...

2
"Bu resmi ya Tufaya Nihat çekmiş benim için önemli bir resim... Resmen 'Bodrum' şarkısını yazarken çekilmiş bardakçıda daha önce görseydim 'Mazhar olmak' kitabıma koyardım..."
3
"Özkan kepçeye vurmuş, gazetecilere böyle poz verdiğimiz günler"
4
"İpucu Fuat yerde, ben, Özkan ve Ayhan"
5
"Fuat sıcağa rağmen çalıyor"
6
"O yıllar İngilizce cover değil, beste yapıyoruz... Kayıttayız"
7
"Mixerimiz 10 kanal filan... Ah canım yazık aslında dijital kayıtla bandın sesi çok başkadır ama o zamanlar yanlış çalarsan baştan kaydediliyordu şimdi sadece o kısmı düzeltiyorsun ne güzel"
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 29.07.2019 04:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Eniştesine güvendi, kaybetti Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında!