Fotoğraftaki genç, şimdilerde Türkiye'nin en ünlü şarkıcılarından! - Son Dakika

Fotoğraftaki genç, şimdilerde Türkiye'nin en ünlü şarkıcılarından!

29.07.2019 16:35

Ünlü şarkıcı Mazhar Alanson, 30 yılı aşkın süredir bir arada olduğu MFÖ grubunun yıllar öncesine ait fotoğraflarını, sosyal medya hesabından paylaştı.

1
Ünlü şarkıcı Mazhar Alanson, 30 yılı aşkın süredir üyesi olduğu ve Türkiye'nin önde gelen müzik gruplarından kabul edilen MFÖ'nün eski fotoğraflarını paylaştı. İşte usta sanatçı Alanson'un o paylaşımları...

2
"Bu resmi ya Tufaya Nihat çekmiş benim için önemli bir resim... Resmen 'Bodrum' şarkısını yazarken çekilmiş bardakçıda daha önce görseydim 'Mazhar olmak' kitabıma koyardım..."
3
"Özkan kepçeye vurmuş, gazetecilere böyle poz verdiğimiz günler"
4
"İpucu Fuat yerde, ben, Özkan ve Ayhan"
5
"Fuat sıcağa rağmen çalıyor"
6
"O yıllar İngilizce cover değil, beste yapıyoruz... Kayıttayız"
7
"Mixerimiz 10 kanal filan... Ah canım yazık aslında dijital kayıtla bandın sesi çok başkadır ama o zamanlar yanlış çalarsan baştan kaydediliyordu şimdi sadece o kısmı düzeltiyorsun ne güzel"
8
9
10
11
12

Son Dakika Fotoğraftaki genç, şimdilerde Türkiye'nin en ünlü şarkıcılarından! - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş